İşitme uzmanınızla sanal bir randevuya nasıl katılacağınızı öğrenin ve işitme cihazlarınızın uzaktan ayarlanmasını sağlayın.

İşitme cihazlarınızın ayarlanması mı gerekiyor? Oticon Companion App, işitme uzmanınıza evinizin rahatlığında bağlanmanıza olanak sağlayan RemoteCare özelliğine sahiptir.

Bu uygulama tüm Oticon Bluetooth® işitme cihazları ile uyumludur ve iPhone, iPad ve Android™ cihazlar için kullanılabilir.

Uyumluluğa genel bakış bölümümüze göz atın

Oticon RemoteCare tanıtım videosunu izleyin

RemoteCare özelliği ile, evinizden çıkmadan işitme cihazlarınızı uzaktan ayar yaptırabilir ve işitme uzmanınıza danışabilirsiniz.

">video-about-oticon-remotecare

 • > Evinizin rahatlığında profesyonel tavsiye alın

  Sizin için en uygun yerde işitme uzmanınızla iletişime geçin*

  *Lütfen Oticon Companion kullanımının, uygulamanın teknik gereksinimlerini karşılamaya ve yerel sağlık hizmetleri gizlilik yasaları ve düzenlemelerine uymaya tabi olduğunu unutmayın.
 • > İşitme cihazlarınızı uzaktan ayarlattırın

  İşitme cihazlarınızı işitme uzmanınıza uzaktan hassas bir şekilde ayarlattırın

 • > İşitme cihazlarınızı belirli bir ortamda optimize edin

  Yeni işitme cihazı ayarlarınızı gerçek zamanlı olarak ve kendi ortamınızda test edin

 • > Kliniğe gitmenize gerek kalmadığından zamandan tasarruf edin

  İşitme uzmanınıza uzaktan bağlanmanın güvenli ve kolay yolunun tadını çıkarın

Oticon RemoteCare özelliği ile işitme uzmanınıza bağlanmak istediğinizde, öncelikle Oticon Companion uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz gerekir. Şu şekilde yapabilirsiniz:

1. App Store veya Google Play Store'u ziyaret edin ve ”Oticon Companion”ı aratın.

2. Uygulamayı cihazınıza yüklemek için her zamanki gibi adımları takip edin.

3. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, uygulamanın Kullanım Kılavuzunu* takip edin. Bu, uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

*Kullanım Kılavuzunu uygulamanın içinde de bulabilirsiniz. Oticon Companion App'e Hoş Geldiniz ekranında, Hakkında ve Destek öğesine dokunun; ardından talimatlara erişmek için Kullanım Kılavuzu öğesine dokunun.

Uyumluluk sorularınızın yanıtları, teknik sorunlarınıza çözümler ve çok daha fazlası için,lütfen Oticon RemoteCare SSS sayfasını ziyaret edin.

Oticon RemoteCare SSS sayfası