Oticon işitme cihazları ile önemli noktalara odaklanın ve kendinizi öğrenmeye bırakın.

Daha iyi odaklanmaya ve sınıftaki istenmeyen ortam gürültüsünü azaltmaya yardımcı olmak için öğretmeninizin sesini aktarın ve çeşitli medya cihazlarından ses akışı gerçekleştirin.

Oticon işitme cihazlarınızla sınıfta işitme deneyiminizi nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenin.

Önce, sizin için geçerli durumu seçin.

Öğrenmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bluetooth işitme cihazınız olup olmadığını öğrenmek için ipuçlarımızı okuyun, işitme cihazlarınızla birlikte gönderilen Kullanım Kulavuzunu inceleyin veya işitme uzmanınızla iletişime geçin

Bluetooth özelliği bulunan işitme cihazları

EduMic, öğretmeninizin sesini doğrudan kulaklarınıza iletmenin yanı sıra, mevcut FM sınıf sistemlerine bağlanabilir ve sesi doğrudan bir akıllı tahta, PC veya tabletten işitme cihazlarınıza aktarabilir.

Buradan Oticon EduMic hakkında daha fazlasını keşfedin.

Bilmeniz gerekenleri buradan keşfedin

 

Amigo R2 FM alıcı ile derslerde öğremeninize bağlanın

Derslerde net bir şekilde işitmek için işitme cihazına ihtiyaç duyan bir öğrenciyseniz, Amigo R2 FM alıcı gibi bir FM alıcı kullanılması, öğretmeninize veya profesörünüze kolayca bağlanmanızı sağlayacaktır. Önce işitme uzmanınız tarafından bir Oticon Streamer Pro sağlanması ve işitme cihazlarınızla eşleştirilmesi gerekir.

Sizin için sağladığı avantajlar:

Öğretmeninizin sesini uzak bir mesafeden bile işitme cihazlarınız aracılığıyla doğrudan kulaklarınızdan işitin.

Öğretmeniniz için sağladığı avantajlar:

Öğretmeniniz bir FM verici ve mikrofon takarak, sesini yükseltmek zorunda kalmadan kendisini duyabileceğinizi bilmenin verdiği rahatlığı yaşar.

Streamer Pro'da dahili bir Euro pin yuvası bulunur ve bir FM alıcısına bağlanabilir ve her iki işitme cihazına da ses akışı sağlayabilir.

Buradan Streamer Pro hakkında daha fazlasını keşfedin

Streamer Pro, çoğu evrensel FM alıcısına bağlanır, ancak optimum sınıf deneyimi için, Amigo R2 FM alıcı ile kullanmanızı öneririz.

Kullanmaya başlamanıza yardımcı olması için bu görsel kılavuzları kullanın:

Streamer Pro ile işitme cihazlarınıza ses akışı yapıyor musunuz? Öyleyse, artık Oticon ConnectLine uygulaması ile telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Oticon ConnectLine hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlıyor

Birden çok ses cihazını kaydırın, görün, seçin ve kontrol edin ve tüm işitme cihazı ayarlarınızı aynı yerden yönetin.

Oticon ConnectLine uygulamasını indirin ve telefonunuzun ekranındaki tek bir kullanımı kolay kontrol panelinden neyi ne zaman işiteceğinizi kontrol edin.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 Download Oticon ON app in Google Play

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.