Oticon işitme cihazlarınızı hands-free arama yapmak için kullanma

Rahatça hands-free aramalar yapmak için Oticon işitme cihazlarınızı telefonunuz ile nasıl kullanacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

 

 

Telefonunuzla hands-free kurulumunun bir parçası olarak Oticon işitme cihazlarınızın kullanılması, daha net işitebileceğiniz ve daha rahat konuşma yapabileceğiniz anlamına gelir.

Sizin için geçerli durumu seçin.

Öyleyse, doğrudan kulaklarınıza kaliteli ses akışı sağlamak için talimatları izleyin.

Öğrenmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Öğrenmek için ipuçlarımızı okuyun, işitme cihazlarınızla birlikte gönderilen Kullanım Kulavuzunu inceleyin veya işitme uzmanınızla iletişime geçin

Bluetooth özelliği bulunan işitme cihazları

Oticon ConnectClip, telefonunuzu işitme cihazlarınıza bağlamak ve hands-free aramaların tadını çıkarmak için mükemmel bir ortaktır.

ConnectClip, mikrofon olarak görev yapar ve işitme cihazlarınız ile diğer ses cihazları arasında ses akışı sağlar.

İşitme cihazlarınız, yüksek kaliteli kablosuz stereo kulaklık olarak görev yapar ve kaliteli sesi doğrudan kulaklarınıza iletir.

İkisinin bir araya gelmesi, arkanıza yaslanıp tamamen hands-free konuşma özgürlüğünün tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir.


ConnectClip ile hands-free telefon görüşmelerinin tadını çıkarın


Bluetooth işitme cihazlarınız ile bir dizi cihaz arasında kablosuz olarak ses akışı sağlamak için ConnectClip'i kullanabilirsiniz.

ConnectClip'in avantajları ve hands-free arama yapmak için nasıl kullanılabileceği hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?

ConnectClip sayfasını ziyaret edin

Hands-free aramalar yapmaya hazır mısınız?

Bu faydalı ‘nasıl yapılır’ kılavuzlarını izleyin ve hands-free telefon görüşmelerini aktarma özgürlüğünün avantajlarından yararlanmaya başlayın.

ConnectClip ile ilgili sorunuz mu var?

Bilmeniz gerekenleri buradan keşfedin 

Bluetooth özelliği bulunmayan işitme cihazları

Bluetooth özelliği bulunmayan işitme cihazları için mobil cihazlardan hands-free aramalar

İşitme cihazlarınızda Bluetooth teknolojisi yoksa, işitme cihazlarınız üzerinden hands-free arama yapmak için önce işitme cihazlarınızı Oticon Streamer Pro ile akıllı telefonunuza bağlamanız gerekir.

İşitme uzmanınız tarafından bir Streamer Pro sağlanması ve işitme cihazlarınızla eşleştirilmesi gerekir.

Hands-free aramalar için Streamer Pro'yu kullanmaya başlama:

Akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanın

Halihazırda bir Streamer Pro kullanıcısıysanız, artık telefonunuzu Oticon ConnectLine ile uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Oticon ConnectLine ile işitme cihazlarınıza YA DA Streamer Pro'nuza dokunmanıza gerek kalmadan telefonunuzdan işittiğiniz sesleri kontrol edebilirsiniz.

Tam kontrol
Birden çok ses cihazını kaydırın, görün, seçin ve kontrol edin ve tüm işitme cihazı ayarlarınızı aynı yerden yönetin.

Oticon ConnectLine'ı indirin ve işitme cihazlarınızı telefonunuzun ekranından kontrol edin.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 Download Oticon ON app in Google Play

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.