Oticon işitme cihazlarınız ile

hands-free aramalar yapabilirsiniz

Oticon işitme cihazlarınız ile nasıl konforlu hands-free aramalar yapabileceğinzi öğrenin.

 

 

Oticon işitme cihazlarınızla telefonunuzu eşleştirerek hands-free aramalar yapabilirsiniz. Hands-free teknolojisi sayesinde telefon görüşmeleriniz sırasında sesleri daha net işitebilirsiniz.

Sizi en iyi ifade eden durumu seçin

Doğrudan kaliteli ses akışı sağlamak için talimatları izleyin.

Daha fazla bilgi için ipuçlarımızı okuyun, işitme cihazlarınızla birlikte gönderilen Kullanım Kulavuzunu inceleyin veya işitme uzmanınızla iletişime geçin

Bluetooth özelliği bulunan işitme cihazları

Oticon Bluetooth teknolojisine sahip işitme cihazlarınızı kablosuz olarak cep telefonunuza bağlayabilir ve aramalar yapabilir veya gelen aramalara yanıt verebilirsiniz. Oticon işitme cihazlarınızı kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca, cep telefonunuzu elinize almanıza bile gerek kalmadan, telefon aramalarını doğrudan yanıtlayabilir, reddedebilir ve sonlandırmak için işitme cihazınızdaki basma düğmelerini kullanabilirsiniz.

Konuştuğunuz kişinin sesini doğrudan işitme cihazlarınızdan duyabilirsiniz ve sizin sesinizde işitme cihazlarınızın içindeki mikrofonlar veya bir ConnectClip cihazı aracılığı ile algılanıp karşı tarafa aktarılabilir.

Telefonunuz ve işitme cihazınız hands-free iletişimi destekliyorsa, bir aracı cihaza ihtiyaç duymazsınız. Eğer telefonunuz hands-free özelliği desteklemiyorsa, ConnectClip cihazı aracılığı ile cep telefonunuzu işitme cihazlarınıza bağlayabilir ve hands-free aramalar gerçekleştirebilirsiniz.  ConnectClip, mikrofon olarak görev yapar ve işitme cihazlarınız ile diğer ses kaynakları arasında ses akışı sağlar.

İşitme cihazı uyumluluk kılavuzunu kontrol edin


İşitme cihazlarınız ile hands-free iletişim kurun


Bluetooth işitme cihazlarınız ve farklı cihazlar arasında kablosuz olarak telefon sesini nasıl aktaracağınızı keşfedin.

ConnectClip'in avantajları ve hands-free arama yapmak için nasıl kullanılabileceği hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?

ConnectClip sayfasını ziyaret edin

Hands-free aramalar yapmaya hazır mısınız?

Bu faydalı ‘nasıl yapılır’ kılavuzlarını izleyin ve hands-free telefon görüşmelerinin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

ConnectClip ile ilgili sorlarınız mı var?

ConnectClip hakkında daha fazlasını keşfedin

Bluetooth özelliği bulunmayan işitme cihazları

Bluetooth özelliği bulunmayan işitme cihazlarınız ile mobil cihazlarınızdan hands-free aramalar yapın

İşitme cihazlarınızda Bluetooth teknolojisi yoksa, işitme cihazlarınız üzerinden hands-free arama yapmak için önce işitme cihazlarınızı Oticon Streamer Pro ile akıllı telefonunuza bağlamanız gerekir.

İşitme uzmanınız tarafından bir Streamer Pro sağlanması ve işitme cihazlarınızla eşleştirilmesi gerekir.

Hands-free aramalar için Streamer Pro'yu kullanmaya başlayın