Oticon işitme cihazlarınızı hands-free arama yapmak için kullanma

Rahatça hands-free aramalar yapmak için Oticon işitme cihazlarınızı telefonunuz ile nasıl kullanacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

 

 

Telefonunuzla hands-free kurulumunun bir parçası olarak Oticon işitme cihazlarınızın kullanılması, daha net işitebileceğiniz ve daha rahat konuşma yapabileceğiniz anlamına gelir.

Sizin için geçerli durumu seçin.

Öyleyse, doğrudan kulaklarınıza kaliteli ses akışı sağlamak için talimatları izleyin.

Öğrenmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Öğrenmek için ipuçlarımızı okuyun, işitme cihazlarınızla birlikte gönderilen Kullanım Kulavuzunu inceleyin veya işitme uzmanınızla iletişime geçin

Bluetooth özelliği bulunan işitme cihazları

Oticon'un Bluetooth teknolojisine sahip işitme cihazlarını, İşitme cihazlarınızı - kısmı silinecek kablosuz olarak telefonunuza bağlayarak ve daha sonra aramalar yaparak veya aramalara yanıt vererek kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzu elinizde tutup kullanmaya gerek kalmadan, telefon aramalarını doğrudan yanıtlamak, reddetmek ve sonlandırmak için işitme cihazınızdaki basma düğmelerini kullanabilirsiniz.

İnsanları (Başka - silinecek) doğrudan işitme cihazlarınızda duyabilirsiniz ve kendi sesiniz işitme cihazlarınızın içindeki mikrofonlar tarafından veya bir ConnectClip aracı cihazı tarafından Algılanır; Böylece telefondaki kişi sizi duyabilir.

Telefonunuz ve işitme cihazınız eller serbest iletişimi destekliyorsa, bir aracı cihaza ihtiyaç duymazsınız. Eğer telefonunuz eller serbest özelliği desteklemiyorsa, ConnectClip telefonunuzu işitme cihazlarınıza bağlamak ve eller serbest aramaların tadını çıkarmak için mükemmel bir Aksesuardır. ConnectClip, mikrofon olarak görev yapar ve işitme cihazlarınız ile Diğer ses kaynakları arasında ses akışı sağlar.

İşitme cihazı uyumluluk kılavuzunu kontrol edin


İşitme cihazlarınız ile hands-free iletişimin keyfini çıkarın


Bluetooth işitme cihazlarınız ve farklı cihazlar arasında kablosuz olarak telefon sesini nasıl aktaracağınızı buradan keşfedin.

ConnectClip'in avantajları ve hands-free arama yapmak için nasıl kullanılabileceği hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?

ConnectClip sayfasını ziyaret edin

Hands-free aramalar yapmaya hazır mısınız?

Bu faydalı ‘nasıl yapılır’ kılavuzlarını izleyin ve hands-free telefon görüşmelerini aktarma özgürlüğünün avantajlarından yararlanmaya başlayın.

ConnectClip ile ilgili sorunuz mu var?

Bilmeniz gerekenleri buradan keşfedin 

Bluetooth özelliği bulunmayan işitme cihazları

Bluetooth özelliği bulunmayan işitme cihazları için mobil cihazlardan hands-free aramalar

İşitme cihazlarınızda Bluetooth teknolojisi yoksa, işitme cihazlarınız üzerinden hands-free arama yapmak için önce işitme cihazlarınızı Oticon Streamer Pro ile akıllı telefonunuza bağlamanız gerekir.

İşitme uzmanınız tarafından bir Streamer Pro sağlanması ve işitme cihazlarınızla eşleştirilmesi gerekir.

Hands-free aramalar için Streamer Pro'yu kullanmaya başlama:

Akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanın

Halihazırda bir Streamer Pro kullanıcısıysanız, artık telefonunuzu Oticon ConnectLine ile uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Oticon ConnectLine ile işitme cihazlarınıza YA DA Streamer Pro'nuza dokunmanıza gerek kalmadan telefonunuzdan işittiğiniz sesleri kontrol edebilirsiniz.

Tam kontrol
Birden çok ses cihazını kaydırın, görün, seçin ve kontrol edin ve tüm işitme cihazı ayarlarınızı aynı yerden yönetin.

Oticon ConnectLine'ı indirin ve işitme cihazlarınızı telefonunuzun ekranından kontrol edin.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 Download Oticon ON app in Google Play

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.