Life changing technology

Oticon ne yapıyor?

• Sektörde lider işitme cihazları ve aksesuarları

• İşitme kaybına ilişkin yol gösterici bilimsel araştırmalar

• İşitme uzmanları için ekipmanlar ve yazılım

Vizyonumuz

İşitme kaybının sınır koyamadığı bir dünya.


Misyonumuz

İşitme kaybı olan insanların yaşamlarını değiştirmek için düzene karşı koyuyoruz ve teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.

Hikâyemiz

Oticon'un misyonu 100 yılı aşkın bir süre önce başladı. 1904 yılında, Hans Demant eşi Camilla'nın işitme kaybından etkilenmeksizin, daha iyi bir hayat yaşamasına yardımcı olmak istiyordu. Hans, Camilla'ya dünyanın ilk elektronik işitme cihazlarından biriyle yardımcı oldu.

Oticon bu işitme teknolojisi altyapısından, işitme desteğine ihtiyaç duyan kişilere yardımcı olma tutkusuyla ortaya çıktı ve gelişti. Oticon olarak biz, işitme kaybının sınır koyamadığı bir dünya vizyonumuz doğrultusunda durmaksızın çalışıyoruz. Yaşamı değiştiren inovatif bir teknoloji sunuyoruz – ve bu, düzene karşı koymamız gerektiği anlamına geliyorsa, o halde biz de tam olarak bunu yapıyoruz.

Oticon şirket olarak nasıldır?

Oticon'u tanımlayan unsurları keşfetmek için aşağı kaydırın

Yeniliklere açık ve meraklı

Oticon hiçbir zaman işitme kaybı konusunda öğrenmeye ve keşfetmeye ara vermedi. Oticon olarak biz, insanların gereksinimlerini ve isteklerini anlamamıza yardımcı olan, 13.000'i aşkın işitme cihazı kullanıcısı ve işitme uzmanı ile durmaksızın çalışıyoruz.

Bunun yanı sıra, Eriksholm'daki araştırma merkezimizde yol gösterici bilimsel araştırmalar gerçekleştiriyoruz. Buradaki buluşlarımız bize, hangi noktalarda fark yaratabileceğimizi ve geleceğin işitme teknolojisini nasıl geliştirebileceğimizi gösteriyor.

İşitme duyunuzun nasıl çalıştığını keşfedin

Benzersiz BrainHearing™ felsefemiz

İşitme kaybı hakkında farklı düşünüyoruz: İşe beyinden başlıyoruz. Çünkü aslında kulaklarınızla değil, beyninizle duyarsınız.

Beynin sesi nasıl anlamlandırdığını anlayarak, insanlara işitme cihazları ile çok daha etkili bir şekilde yardımcı olabiliriz. Ayrıca, beynin bilişsel zayıflama gibi, işitme kaybına ilişkin risklere karşı nasıl korunacağını anlayabiliriz.

BrainHearing'in size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin

Bir teknoloji öncüsü

Oticon'da biz, işitme kaybı olan insanların yaşamlarını iyileştirebilmek için her zaman teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.

Yeniliklerimiz, çıtanın yükseltilmesiyle ortaya çıkıyor. Diğerleri direksiyonel işitme ile ilgilenirken, biz 360° açık ses konusunda öncülük yapıyoruz.

Aslında, her zaman imkansıza ulaşmayı hedefliyor ve bu yolda düzene karşı çıkıyoruz. Ve bunun, bizi sektörümüzde teknoloji lideri yaptığına inanıyoruz.

Sektörde lider işitme cihazlarımızı mı görmek istiyorsunuz?

İşitme cihazı kullanıcılarına adanmış

İşitme kaybı olan insanların, bunu keşfettikleri andan itibaren ve sonrasındaki her an, yaşamlarını kolaylaştırma tutkusuyla çalışıyoruz.

Modern işitme cihazı kullanıcılarının gereksinimlerini çok iyi anladığımız için, işitme cihazlarımız ve aksesuarlarımız ses kalitesini bir üst seviyeye taşıyor. İşitme cihazlarımız ve aksesuarlarımız konuşmayı anlamayı iyileştiriyor ve dinleme eforunu azaltıyor — üstelik gündelik kullanımları oldukça kolay.

İşitme kaybı olan insanları dinleyin

İşitme uzmanlarına adanmış

Size özel işitme gereksinimlerini anlama ve işitme cihazlarınızı buna göre uyarlama konusunda uzmanlaştı. İşte bu yüzden Oticon işitme cihazları güvenilir işitme uzmanlarının ellerinde hayat bulan tek işitme cihazıdır.

İşitme uzmanlarının size yardımcı olmalarına destek olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. En kaliteli eğitimler, dünya lideri ürünler ve sürecin her adımında destek sağlıyoruz.

Bir işitme uzmanı mı bulmak istiyorsunuz?

Bir işitme uzmanı mısınız? İşitme uzmanı ağı bölümümüz için buraya tıklayın

  • Bizimle iletişime geçin

    Oticon ofisinizle iletişime geçin.

  • Oticon işitme cihazlarını keşfedin

    En yeni işitme cihazlarımıza göz atın.

  • Bir işitme merkezi bulun

    Size yakın bir işitme uzmanı bulmak için buraya tıklayın.