Oticon ne yapıyor?

• Sektörde lider işitme cihazları ve aksesuarları

• İşitme kaybına ilişkin yol gösterici bilimsel araştırmalar

• İşitme uzmanları için ekipmanlar ve yazılım

Vizyonumuz

İşitme kaybının sınır koyamadığı bir dünya.


Misyonumuz

İşitme kaybı olan insanların yaşamlarını değiştirmek için düzene karşı koyuyoruz ve teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.

Tutku üzerine kurulu bir hikâye

1904 yılında Hans Demant, dünyanın ilk elektronik işitme cihazlarından birini kullanarak eşi Camilla'nın işitme kaybına çözüm getirmeye çalıştı. Hans Demant, bu çabası ile bugün hala devam eden hayat değiştiren bir teknolojinin temellerini attı. Aradan geçen 120 yıl boyunca, Oticon’un odyoloji alanında dünya lideri olmaya devam etmesi, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi felsefemiz haline getirdiğimizin bir kanıtıdır.

Teknolojimiz, dünya çapında işitme kaybı yaşayan sayısız insana yardımcı oldu, insan beyni ve işitme üzerine yaptığımız çığır açan keşifler, her geçen gün daha fazla imkansızı gerçeğe dönüştürmemizi sağlıyor. Demant olarak, işitme kaybının gerçekten bir engel olmadığı bir dünya vizyonumuzu gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Bizi daha yakından tanıyın

Bizi biz yapan özelliklerimizi keşfetmek için aşağı kaydırın

Yeniliklere açık ve meraklı

Oticon hiçbir zaman işitme kaybı konusunda öğrenmeye ve keşfetmeye ara vermedi. Oticon olarak biz, insanların gereksinimlerini ve isteklerini anlamamıza yardımcı olan, 13.000'i aşkın işitme cihazı kullanıcısı ve işitme uzmanı ile durmaksızın çalışıyoruz.

Bunun yanı sıra, Eriksholm'daki araştırma merkezimizde yol gösterici bilimsel araştırmalar gerçekleştiriyoruz. Buradaki buluşlarımız bize, hangi noktalarda fark yaratabileceğimizi ve geleceğin işitme teknolojisini nasıl geliştirebileceğimizi gösteriyor.

İşitme duyunuzun nasıl çalıştığını keşfedin

Benzersiz BrainHearing™ felsefemiz

İşitme kaybı hakkında farklı düşünüyoruz: İşe beyinden başlıyoruz. Çünkü aslında kulaklarınızla değil, beyninizle duyarsınız.

Beyninizin sesleri nasıl anlamlandırdığını öğrendiğimiz zaman insanlara işitme cihazları hakkında çok daha iyi bir şekilde yardımcı olabiliriz. Ayrıca beynin bilişsel fonksiyonlarında zayıflama gibi işitme kaybının ortaya çıkartabileceği olumsuz durumlardan nasıl korunabileceğini de anlayabiliriz.

BrainHearing felsefesi hakkında daha fazla bilgi edinin

Bir teknoloji öncüsü

Oticon'da biz, işitme kaybı olan insanların yaşamlarını iyileştirebilmek için her zaman teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.

Yeniliklerimiz, çıtanın yükseltilmesiyle ortaya çıkıyor. Diğerleri direksiyonel işitme ile ilgilenirken, biz 360° açık ses konusunda öncülük yapıyoruz.

Aslında, her zaman imkansıza ulaşmayı hedefliyor ve bu yolda düzene karşı çıkıyoruz. Ve bunun, bizi sektörümüzde teknoloji lideri yaptığına inanıyoruz.

Sektörde lider işitme cihazlarımızı mı görmek istiyorsunuz?

İşitme cihazı kullanıcılarına adanmış

İşitme kaybı olan insanların, bunu keşfettikleri andan itibaren ve sonrasındaki her an, yaşamlarını kolaylaştırma tutkusuyla çalışıyoruz.

Modern işitme cihazı kullanıcılarının gereksinimlerini çok iyi anladığımız için, işitme cihazlarımız ve aksesuarlarımız ses kalitesini bir üst seviyeye taşıyor. İşitme cihazlarımız ve aksesuarlarımız konuşmayı anlamayı iyileştiriyor ve dinleme eforunu azaltıyor — üstelik gündelik kullanımları oldukça kolay.

İşitme kaybı olan insanları dinleyin

İşitme uzmanlarına adanmış

Size özel işitme gereksinimlerini anlama ve işitme cihazlarınızı buna göre uyarlama konusunda uzmanlaştı. İşte bu yüzden Oticon işitme cihazları güvenilir işitme uzmanlarının ellerinde hayat bulan tek işitme cihazıdır.

İşitme uzmanlarının size yardımcı olmalarına destek olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. En kaliteli eğitimler, dünya lideri ürünler ve sürecin her adımında destek sağlıyoruz.

Bir işitme uzmanı mı bulmak istiyorsunuz?

Bir işitme uzmanı mısınız? İşitme uzmanı ağı bölümümüz için buraya tıklayın

  • Bizimle iletişime geçin

    Oticon ofisinizle iletişime geçin.

  • Oticon işitme cihazlarını keşfedin

    En yeni işitme cihazlarımıza göz atın.

  • Bir işitme merkezi bulun

    Size yakın bir işitme uzmanı bulmak için buraya tıklayın.