Oticon Hakkında

Önce İnsan

"Önce İnsan" dediğimizde, süslü bir slogandan çok daha fazlasını kastediyoruz: Bu bizim düşünce şeklimiz, çalışma şeklimiz ve ürünlerimizi geliştirme şeklimizdir.

Daha fazla bilgi alın

Temelimiz bakım üzerine kurulu

Eşi işitme kaybından muzdarip olan Hans Demant tarafından 1904 yılında kurulan Oticon, en başından beri bakım ve empati üzerine kurulmuştur.

Durmak bilmeyen yenilik yapmak güdüsüyle beslenen Oticon o zamandan beri işitme kaybı olan insanların yaşamlarını iyileştiren teknolojinin mutlak ön safında bulunuyor.

Zaman tünelini görüntüle

Oticon Hakkında

Oticon'un misyonu açık olduğu kadar değerlidir:İşitme kaybı olan insanlara seçtikleri yaşamı sahip oldukları işitme ile devam ettirirken bu insanların potansiyellerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olmaktır.

Bunu başarmak için Oticon, yüksek performanslı işitme çözümlerinde lider olmak ve olabilecek en sofistike teknolojiyi ve odyolojiyi de desteklemek için çabalar. Ancak insanların kendi potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak en gelişmiş işitme bilimini ve yenilikçi en son teknoloji tasarımları sağlamaktan çok daha fazlasını içerir. Önce İnsan sözü ile Oticon, insanların ihtiyacı olan, istedikleri, güdülenme nedenleri olan şeylere, tüm yeniliklerimizin özü olarak derin bir anlayış ve değerlendirme yüklemektedir. Açıkçası, yeniyi geliştirirken işitme kaybı olan insanların bireysel ihtiyaçlarını ve isteklerini ön planda tutuyoruz.

Dünyanın her yerindeyiz

Oticon 3000'den fazla kişiye istihdam sağlıyor ve dünya genelinde 100'den fazla ülkedeki insanların faydalandığı işitme çözümleri sunuyor. Ürünlerimiz, 24 ülkedeki satış ofislerimiz ve dünya çapında 80 bağımsız distribütörümüz tarafından satılıyor.

Yetenekli insanları bünyemize dahil etmek için her zaman fırsat kolluyoruz.

Yetenekli insanları, ekip çalışmasını ve kişisel gelişimi destekleyen ilham verici bir ortamda bir araya getirdiğimizde en büyük yeniliklerin ve gelişimlerin ortaya çıktığına inanıyoruz.

Yaşamları daha iyi için değiştirmeye odaklanmış anlamlı bir kariyer ile ilgilenir misiniz? Öyleyse sizi Oticon'daki kültür ve yaşam ile ilgili daha fazlasını okumaya ve iş olanaklarımıza göz atmaya davet ediyoruz.

Daha fazla oku

 • Geçmişimiz

  Oticon, açık ve samimi atmosferiyle ve yenilikçi kültürüyle dinamik bir şirkettir.

 • Önce insan

  Yaptığımız her şey, her zaman kendileri için yaptığımız insanlar ile başlar. Bu, sözümüzdür.

 • Oticon'un bir parçası olma. Peki nasıl?

  İşe alım sürecimiz ve iyi bir iş başvurusunun nasıl yazılacağı ile ilgili bilgi alın.

 • Ofislerimizden birinin yerini öğrenin

  Danimarka'daki genel merkezimizin yanı sıra dünyanın her yerinde ofislerimiz ve distribütörlerimiz var.