Oticon Opn S™

Oticon Opn S
fizik kanunlarına meydan okuyor

Gücünü yeni, gelişmiş Velox S™ platformundan alan Oticon Opn S, BrainHearing™ teknolojisinin açık ses deneyimi ve benzersiz avantajlarını yeni seviyelere taşıyor.

Oticon Opn S'i keşfedin

Her hastaya uygun bir model

Kapsamlı Oticon işitme cihazı yelpazesi, orta-ileri seviye-şiddetli olmak üzere her seviyedeki işitme kaybını kapsar. Tüm Oticon işitme cihazları BrainHearing™ felsefemiz üzerine inşa edilmiştir. Beyne, çalışması için daha iyi koşullar sunarak, sesi doğal olarak anlamlandırması için neye ihtiyaç duyuyorsa onu sağlamaktan yanayız.

Farklı modellerimizi keşfedin

Oticon’la bir adım önde

Sizi pratikte desteklemek, Oticon olarak ilkemizdir. Kampanya programlarımız, her zaman tam ve sürekli güncelleştirilen bir ürün portföyüne sahip olmanızı sağlar. En yeni destek araçlarımız ise, işletmenize her açıdan yüksek seviyede hasta memnuniyeti kazandırır.

Oticon’un amacı, güçlü bir iş ortağınız olmayı ve hastalarınızı işitme yolculuklarında yönlendirirken size destek vermeyi hedeflemektedir.

Bu girişim, her hastanızın özel ihtiyaçlarını karşılamanızda ve modern bir işitme uzmanı olarak konumunuzu güçlendirmenizde size destek vermek üzere tasarlanmış araçlar bulundurmaktadır.

İşletmenizi bir üst seviyeye taşıyın

Oticon Opn Play™

Oticon Opn Play çocuk dostu
işitme bakımını yeniden tanımlıyor

Gücünü devrim yaratan yeni Velox S™ platformundan alan Oticon Opn Play, açık ses paradigmasının tam potansiyelini açığa çıkarır. Bu, yeni bir seviyeye taşınan pediatrik işitme teknolojisidir.

Oticon Opn Play'i keşfedin

Oticon Dynamo

Daha fazla güç. Daha küçük ebatlar.

Dynamo, ciddi-derin işitme kaybı olanlar için geliştirilmiş en sofistike “Süper Güçlü” işitme çözümüdür. Sadece ekstra güç sağlamakla kalmayan bu çözüm, aynı zamanda net ve orijinal bir ses kalitesi de sağlar.

Dynamo'yu deneyimleyin

  • Genie ile fitting işlemi

    Oticon’un fitting ve rehberlik aracı Genie, her kullanıcının kendine özel ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf programlamalar yapmak amacıyla tasarlanmıştır.

  • İndirmeler ve Destek

    Tüm Oticon işitme cihazları ile aksesuarlarını nasıl kullanacağınızla ilgili videoları ve talimatları bulun

  • Oticon Uzmanı Olmak

    Oticon ürünlerini satmak ister misiniz? Yerel Oticon temsilcinizle iletişime geçin.