BrainHearing
teknolojisinde yeni bakış açısı
zamanı

En son bilimsel dönüm noktası, beynimizin tam ses ortamına erişime ihtiyaç
duyduğunu net bir şekilde ortaya koydu.

BrainHearing'i keşfedin

Oticon Opn S™

Oticon Opn S
fizik kanunlarına meydan okuyor

Gücünü yeni, gelişmiş Velox S™ platformundan alan Oticon Opn S, BrainHearing™ teknolojisinin açık ses deneyimi ve benzersiz avantajlarını yeni seviyelere taşıyor.

Oticon Opn S'i keşfedin

Oticon Opn S:
devrim yaratan yeni EEG araştırması

Devrim yaratan yeni EEG araştırma yöntemi sayesinde, işitme üzerine çalışan bağımsız bilim insanları Oticon Opn S cihazının, beynin sesleri organize etmesine ve seçici dikkati büyük ölçüde artırmasına yardımcı olduğu kanıtlanan ilk işitme cihazı olduğunu göstermiştir.

Daha fazlasını keşfedin

Oticon’la bir adım önde

Sizi pratikte desteklemek, Oticon olarak ilkemizdir. Kampanya programlarımız, her zaman tam ve sürekli güncelleştirilen bir ürün portföyüne sahip olmanızı sağlar. En yeni destek araçlarımız ise, işletmenize her açıdan yüksek seviyede hasta memnuniyeti kazandırır.

Oticon’un amacı, güçlü bir iş ortağınız olmayı ve hastalarınızı işitme yolculuklarında yönlendirirken size destek vermeyi hedeflemektedir.

Bu girişim, her hastanızın özel ihtiyaçlarını karşılamanızda ve modern bir işitme uzmanı olarak konumunuzu güçlendirmenizde size destek vermek üzere tasarlanmış araçlar bulundurmaktadır.

İşletmenizi bir üst seviyeye taşıyın

Oticon Opn Play™

Oticon Opn Play çocuk dostu
işitme bakımını yeniden tanımlıyor

Gücünü devrim yaratan yeni Velox S™ platformundan alan Oticon Opn Play, açık ses paradigmasının tam potansiyelini açığa çıkarır. Bu, yeni bir seviyeye taşınan pediatrik işitme teknolojisidir.

Oticon Opn Play'i keşfedin

Xceed hearing aids

Oticon Xceed

Power işitme cihazı kullanıcılarına açık ses deneyimi sunar

Oticon Xceed, power işitme cihazlarına yeni bir radikal yaklaşım getiriyor. OpenSound Navigator™ sayesinde, super ve ultra power işitme cihazı kullanan hastalarınız, şimdi ilk kullandıkları andan itibaren, daha az gürültü ve daha az eforla sese 360° erişim elde edebilirler.

Oticon Xceed'i keşfedin

  • Genie ile fitting işlemi

    Oticon’un fitting ve rehberlik aracı Genie, her kullanıcının kendine özel ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf programlamalar yapmak amacıyla tasarlanmıştır.

  • İndirmeler ve Destek

    Tüm Oticon işitme cihazları ile aksesuarlarını nasıl kullanacağınızla ilgili videoları ve talimatları bulun

  • Oticon Uzmanı Olmak

    Oticon ürünlerini satmak ister misiniz? Yerel Oticon temsilcinizle iletişime geçin.