Oticon Opn S™

Oticon Opn S
fizik kanunlarına meydan okuyor

Gücünü yeni, gelişmiş Velox S™ platformundan alan Oticon Opn S, BrainHearing™ teknolojisinin açık ses deneyimi ve benzersiz avantajlarını yeni seviyelere taşıyor.

Oticon Opn S'i keşfedin

Oticon Opn Play™

Oticon Opn Play çocuk dostu
işitme bakımını yeniden tanımlıyor

Gücünü devrim yaratan yeni Velox S™ platformundan alan Oticon Opn Play, açık ses paradigmasının tam potansiyelini açığa çıkarır. Bu, yeni bir seviyeye taşınan pediatrik işitme bakımıdır.

Oticon Opn Play'i keşfedin

Oticon ile önde kalın

Oticon olarak, sizi uygulamalarınızda desteklemeye gayret ediyoruz. Kampanya programlarımız size her zaman tam ve sürekli güncellenen bir ürün portföyü ve işinizin her noktasında yüksek bir müşteri memnuniyeti seviyesini korumanıza yardımcı olacak son destek araçlarını sunar.

Oticon, güçlü bir ortak olmak ve size müşterilerinizi daha iyi bir işitmeye doğru giden yolculuklarında rehberlik etmenize yardımcı olmak için gayret eder.

İnisiyatif, müşterilerinizin bireysel ihtiyaçlarını karşılarken sizi destekleyecek bir dizi planlı araç içerir ve modern bir işitme bakımı sağlayıcısı olarak konumunuzu güçlendirir.

İş görüşlerinizi kurun

Oticon, işitme bakımının geleceğini nasıl bir sonraki seviyeye taşır

Araştırmadan, geçerli çözümlerimizde zaten mevcut olan görüşlerden ve modern kullanıcılarla ilgili görüşlerden ilham alan çözümler, müşterilerinizin sosyal olarak aktif bir yaşam konusundaki arzularını gerçekleştirmelerini sağlayacak yeni seviyelere ulaşacak şekilde geliştirilecektir.

Bu, her işitme çözümü kullanıcısının benzersiz özelliklerinden maksimum düzeyde yararlanan bireysel bir yaklaşımla sağlanmaya başlanılacaktır.

Odyolojik amaç

Kaç müşterinin ‘görünmez’ işitme cihazı olabilir?

Eskisinden çok daha fazla

Görünmez kanal içinde (IIC) işitme cihazları her zaman insanların küçük bir yüzdesiyle sınırlı kalmıştır. Ancak araştırmamız, ilk kez kullananların tamamının neredeyse yarısının, mümkün olsa bu tipte olmayı tercih edeceğini gösteriyor. Şansınıza yeni minyatür teknoloji, artık müşterilerinizin iki katının da ICC işitme cihazlarının avantajlarından faydalanabileceği anlamına gelir: kimse onları göremeyecek ve asla engel olmayacaklar.

İlk kullanıcılar için basitlik 

IIC ve CIC (tamamen kanal içi) işitme cihazlarımızdaki bileşenlerin boyutunu azalttığımızdan, eskisinden çok daha küçük kulak kanallarına sığabilirler. Ancak bununla birlikte, restoranlar gibi gürültülü yerlerde bile, işitmede aynı desteği ve gayretteki azalmayı sunarlar.

Artık müşterilerinizin daha fazlası, düşünmeleri gereken düğme veya ayarlar olmadan son gizli görünümün keyfini çıkarabileceğinden, Oticon’un yeni IIC ve CIC serisi, ilk kullanıcıların işitme kayıpları konusunda harekete geçmek için ihtiyaçları olan seçim olabilir.

 • Genie ile Uygulama

  Oticon’un uygulama ve danışmanlık aracı Genie, her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarını karşılayan en iyi kalitede uygulamalar sunacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Pazarlama ve destek

  Kliniğinize daha da fazla kişiyi çekmek için özel olarak tasarlanmış kişiselleştirilmiş pazarlama araçlarımızı keşfedin.

 • Ürün Haberleri

  Son ürün haberlerini yakından takip edin.

 • Bir Oticon Uzmanı olun

  Oticon ürünlerini satmak istiyor musunuz? Yerel Oticon temsilcinizle irtibata geçin.