Oticon RemoteCare

Kullanıcılarınız neredeyse, RemoteCare orada 

Oticon RemoteCare, Oticon Companion uygulamasının bir özelliğidir. İşitme sağlığını daha iyiye götürürken hem sizin hem de kullanıcınız için daha konforlu hale getirme amacıyla tasarlanmış esnek bir çözümdür.

Oticon RemoteCare ile başlarken

Sizin ve kullanıcılarınız için avantajları

Oticon RemoteCare sizin ve kullanıcılarınızın deneyimini büyük ölçüde iyileştirebilir:

 • Zaman

  Kliniğe gelme ihtiyacını azaltabilecek esnek bir hizmet sunarak kullanıcınızın seyahat süresini azaltın ve gününüzü optimize edin.

 • Kullanışlılık

  Kullanıcılar, kendi evlerinin rahatlığında mükemmel bir bakıma ulaşabilir ve kliniğe gidememeleri nedeniyle takip randevularını kaçırmazlar.

 • Bakım

  Kullanıcılarınızın yeni işitme cihazlarıyla ilk gün ve ilk haftalarında onlara rahatlıkla destek olabilirsiniz.

 • Kalite

  Küçük ayarlamalar hızla yapılabilir. RemoteCare kullanıcınıza en iyi kalitede ses ve hizmeti sunmanıza yardımcı olabilir.

 • Görüntülü aramalar

  Yüz yüze görüşme yapmak için uygulama üzerinden görüntülü arama yapın.

 • Telefon aramaları

  Kullanıcınız kamera kullanmayı tercih etmiyorsa telefon görüşmeleri ayarlayın.

 • Metin mesajlaşması

  Kısa metin mesajları göndermek için uygulama içi sohbet işlevini kullanın.

 • Uyumluluk

  iPhone®, iPad® ve Android™ cihazlar ile uyumludur.

 • Şu anda mevcut

  Oticon RemoteCare aracılığıyla In-situ Odyometri

  Test sırasında sizi rahatsız eden gürültüye karşı uyaran yeni Arka Plan Gürültü Seviyesi özelliğinin yanı sıra, bu ezber bozan yeni özellik, bir kliniktekiyle aynı seviyede doğru ve hassas uzaktan ölçümler sunarak, size ve kullanıcılarınıza daha esnek işitme sağlığı hizmeti sağlar.

  In-situ Odyometri nedir?

  In-situ Odyometri, kullanıcının kulağındaki işitme cihazı aracılığıyla çalışır ve kişinin kendi kulak akustiğini kullanarak işitme eşiklerini ölçmek için son derece kullanışlı bir araçtır. Oticon RemoteCare’de bulunan In-situ odyometri ile kullanıcınıza uzaktan işitme testi yapabilirsiniz.

  Oticon RemoteCare aracılığıyla In-situ Odyometri gerçekleştirerek, kullanıcılarınıza profesyonellikten veya kaliteden ödün vermeden, kendi evlerinin rahatlığında kişiselleştirilmiş yüksek kaliteli bir uygulama sunabilirsiniz.

  Uzaktan gerçekleştirilen In-situ Odyometri, kliniktekiyle aynı şekildedir. Aynı şekilde uygulandığı için, Arka Plan Gürültü Seviyesi özelliği ile koşulların klinik içi koşullarla karşılaştırılabilir olması sağlanır. Aradaki temel fark, arayüz olarak Oticon RemoteCare uygulamasının kullanılmasıdır.

Oticon RemoteCare'in nasıl çalıştığını görmek için videoyu izleyin

 

video-about-oticon-remotecare

 

Merak uyandırın

Kullanıcılarınıza Oticon işitme cihazı uygulaması gerçekleştirdiğinizde, Oticon RemoteCare hizmetini açıklayın ve bunu kullanmak isteyip istemediklerini sorun. Eğer ilgileniyorlarsa, devam edebilir ve ilk deneme takip muayenesi için randevu ayarlayabilirsiniz.

iOS ve Android™ ile uyumludur

Oticon Companion App hem iPhone, iPad hem de Android akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur ve kullanıcılarınıza adım adım kılavuzluk eder.

Tüm uyumlu cihazlara bakın

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 Oticon Companion Uygulamasını Google Play'den indirin

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

İletişim

Daha ayrıntılı bilgi için yerel Oticon satış temsilciniz ile iletişime geçin.

İletişim bilgisini bulun