Oticon RemoteCare

Kullanıcılarınız için konforlu ayar imkanı

Oticon RemoteCare, işitme cihazı ayarlarını hem sizin hem de kullanıcılarınız için daha konforlu hale getirebilmek üzere tasarlanmış esnek bir çözümdür.

Oticon RemoteCare’e başlamak için

Sizin ve kullanıcılarınız için avantajları

Oticon RemoteCare sizin ve kullanıcılarınızın deneyimini büyük ölçüde iyileştirebilir:

 • Zaman

  Kliniğe gelme ihtiyacını azaltabilecek esnek bir hizmet sunarak kullanıcınızın seyahat süresini azaltın ve gününüzü optimize edin.

 • Kullanışlılık

  Kullanıcılar, kendi evlerinin rahatlığında mükemmel bir bakıma ulaşabilir ve kliniğe gidememeleri nedeniyle takip randevularını kaçırmak zorunda kalmazlar.

 • Bakım

  Kullanıcılarınız için hazır olun ve yeni işitme cihazlarıyla ilk gün ve haftalarda onlara destek sunun.

 • Kalite

  Küçük ayarlamalar hızla yapılabilir. Bu da RemoteCare'in hastanıza en iyi kalitede ses ve hizmeti sunmanıza yardımcı olabileceği anlamına gelir.

 • Görüntülü aramalar

  Yüz yüze görüşme yapmak için uygulama üzerinden görüntülü arama yapın.

 • Telefon aramaları

  Kullanıcınız kamera kullanmayı tercih etmiyorsa telefon görüşmeleri ayarlayın.

 • Metin mesajlaşması

  Kısa metin mesajları göndermek için uygulama içi sohbet işlevini kullanın.

 • Uyumluluk

  iPhone®, iPad® ve Android™ cihazlar ile uyumludur.

 • Şu anda mevcut

  Oticon RemoteCare aracılığıyla In-situ Odyometri

  Test sırasında sizi rahatsız eden gürültüye karşı uyaran yeni Arka Plan Gürültü Seviyesi özelliğinin yanı sıra, bu ezber bozan yeni özellik, bir kliniktekiyle aynı seviyede doğru ve hassas uzaktan ölçümler sunarak, size ve kullanıcılarınıza daha esnek işitme sağlığı hizmeti sağlar.

  In-situ Odyometri nedir?

  In-situ Odyometri, kullanıcının kulağındaki işitme cihazı aracılığıyla çalışır ve kişinin kendi kulak akustiğini kullanarak işitme eşiklerini ölçmek için son derece kullanışlı bir araçtır. Oticon RemoteCare’de bulunan In-situ odyometri ile kullanıcınıza uzaktan işitme testi yapabilirsiniz.

  Oticon RemoteCare aracılığıyla In-situ Odyometri gerçekleştirerek, kullanıcılarınıza profesyonellikten veya kaliteden ödün vermeden, kendi evlerinin rahatlığında kişiselleştirilmiş yüksek kaliteli bir uygulama sunabilirsiniz.

  Uzaktan gerçekleştirilen In-situ Odyometri, kliniktekiyle aynı şekildedir. Aynı şekilde uygulandığı için, Arka Plan Gürültü Seviyesi özelliği ile koşulların klinik içi koşullarla karşılaştırılabilir olması sağlanır. Aradaki temel fark, arayüz olarak Oticon RemoteCare uygulamasının kullanılmasıdır.

Oticon RemoteCare'in nasıl çalıştığını görmek için videoyu izleyin

 

video-about-oticon-remotecare

 

Merak uyandırın

Kullanıcılarınıza Oticon işitme cihazı uygulaması gerçekleştirdiğinizde, Oticon RemoteCare hizmetini açıklayın ve bunu kullanmak isteyip istemediklerini sorun. Eğer ilgileniyorlarsa, devam edebilir ve ilk deneme takip muayenesi için randevu ayarlayabilirsiniz.

iOS ve Android™ ile çalışır

Oticon RemoteCare Uygulaması hem iPhone®, iPad® hem de belirli Android akıllı telefon ve tabletlerle çalışır ve kullanıcılarınıza başlarken adım adım kılavuzluk eder.

Tüm uyumlu cihazlara bakın

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 Download Oticon ON app in Google Play

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

İletişim

Daha ayrıntılı bilgi için yerel Oticon satış temsilciniz ile iletişime geçin.

İletişim bilgisini bulun