Danışmanlık

Etkileşimli çözümlerimizle danışmanlığı geliştirin

Oticon Counselling, günümüzün en başarılı işitme uzmanlarının en iyi uygulamalarıyla Oticon’un en yüksek seviyedeki etkileşimli danışmanlık çözümleri konusundaki kapsamlı deneyimlerini birleştirir.

Danışmanlık ve rehabilitasyon işlemlerinizi geliştirmek istiyorsanız, Oticon Counselling bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Etkileşimli uygulama, ideal müşteri memnuniyeti için gerçekçi hedefleri belirlemenize yardımcı olur. Oticon Counselling ile, müşterilerin ve akrabalarının motive edilmesine yardımcı olabilir ve bir işitme çözümünü kullanmanın avantajları hakkında onlara değerli bir fikir verebilirsiniz.

Oticon Counselling'i alın

Oticon Counselling, bir PC ve iPad üzerinde çalışır. Onu buradan indirebilir veya Genie DVD'sinden kurabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri – PC
Oticon Counselling kullanmak için daha yeni bir Windows PC gerekir. PC sürümü için ayrıca minimum 400 MB boş disk alanınızın da bulunması gerekiyor. Windows XP veya üstü sürümleriniz olması gerekiyor.

PC için Oticon Counselling'i indirin

Sistem gereksinimleri – iPad
Oticon Counselling'i bir tablette kullanmak için iPad 2 veya üstü (yeni iPad) ve iPad üzerinde yaklaşık 500 MB boş depolama alanı olması gerekir. iOS 7 veya üstü sürümleriniz olması gerekiyor.

iPad için Oticon Counselling'i indirin 

(Kullanıcı adı: hcp@int.com Parola: oticonINT2016)

Farklı bir dilde Oticon Counselling'e ihtiyacınız varsa, Oticon satış temsilcinizle irtibata geçin.

Lütfen unutmayın:

Oticon Counselling, neredeyse 250 MB'lık büyük bir uygulamadır. İndirme ve kurulum işlemi, İnternet bağlantınıza ve PC donanımınıza bağlı olarak en fazla 60 dakika sürecektir. Ayrıca indirme ve kurulum prosedürünü başlatmadan önce lütfen PC veya tabletiniz bir güç kaynağına bağlı olduğundan emin olun.

 • Genie ile Uygulama

  Oticon’un uygulama ve danışmanlık aracı Genie, her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarını karşılayan en iyi kalitede uygulamalar sunacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Pazarlama ve destek

  Kliniğinize daha da fazla kişiyi çekmek için özel olarak tasarlanmış kişiselleştirilmiş pazarlama araçlarımızı keşfedin.

 • Ürün Haberleri

  Son ürün haberlerini yakından takip edin.

 • Bir Oticon Uzmanı olun

  Oticon ürünlerini satmak istiyor musunuz? Yerel Oticon temsilcinizle irtibata geçin.