Danışmanlık ve uygulama

Birleştirici ve aile dostu bir
danışmanlık aracı

İşitme kaybı olan çocuklar için doğru işitme cihazının bulunması ve tüm aileye ihtiyaç duydukları desteği sunmak söz konusu olduğunda, bir işitme uzmanı olarak rolünüz son derece önemlidir. Oticon Danışmanlığın sezgisel ve aile dostu araç kutusu ile, birinci sınıf pediatrik bakım ve danışmanlık sunabilirsiniz.

Oticon'da, sizin bir pediatrik odyolog olarak işitme kaybı olan çocukların ve ailelerinin pratikteki ihtiyaçları ile doğru müdahaleyi bir araya getirme konusundaki karmaşık ve kritik sorumluluğunuzun farkındayız. Size yol göstermek için, işitme kaybı olan çocuklar ve ebeveynleri ile birleştirici bir danışmanlık süreci tesis ederek güven ve bağlılık oluşturmanıza yardımcı, esnek ve etkileşimli bir araç kutusu olan Pediatrik Oticon Danışmanlık'ı geliştirdik.

Kolay anlaşılır ve eğitimsel

Oticon Counselling'in kolay anlaşılır tasarımı, bakım ve danışmanlık için değerli zamanınızdan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Eğitim araçları, karmaşık bilgilerin daha kolay anlaşılmasını sağlar ve diyalog araçları da, bireyselleştirmeye temel olması açısından (özellikle daha küçük yaştaki çocuklardan) değerli geri bildirim almanızı sağlar.

Katılımcı ve bilgilendirici

Çocuk için uygun, açıklaması kolay birçok araçla doludur - Oticon Counselling, çocukları ve ebeveynlerini işitme kaybının sorumluluğunu alma ve istedikleri sonuçları elde etmek için nasıl birlikte çalışılacağını anlama konusunda destekler ve motive eder.

Bireysel ihtiyaçları karşılama

Oticon Counselling, Yetişkinler ve Pediyatrikler şeklinde iki kullanıcı grubunun bireysel ihtiyaçlarını karşılar. Pediyatrik kullanıcı grubu için Oticon Counselling, öncelikle 4-12 yaş arası çocukları ve ebeveynlerini desteklemenizi sağlıyor.

Sezgisel ve motive edici araçlar

Pediatrik Oticon Danışmanlığı ile doğru yolu bulmak oldukça kolay ve sezgisel. Arasından seçim yapabileceğiniz 7 araç ile kendi gündeminizi oluşturabilir ve çocukların ve ebeveynlerin kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için danışmanlıkları özelleştirebilirsiniz.

Oticon Danışmanlığı Alın

  • Odyogram. Konuşma ve ses örnekleriyle

  • Kulak. Kulağın anatomisini ve işitme kaybı türlerini açıklıyor.

  • Gürültüde Konuşma. İşitme ve anlama üzerindeki etkilerini vurgulamak için.

  • İşitme Cihazının Avantajları. Oticon Sensei kullanmanın avantajlarını göstermek için.

  • FM Avantajları. FM'in avantajlarını evde ve okulda göstermek için.

  • Günlük Bakım. Aletlerin bakımında yapılacaklar ve yapılmayacaklar

  • İletişim Stratejileri. Günlük durumlarda kullanmak için değerli konuşma stratejileri