Pediatrik uygulama

İşitme cihazı uygulamalarını kolaylaştırıyoruz

Çocuk dostu işitme bakım, pediatrik ürünler geliştirmenin ötesine geçip uygulama yazılımı dünyasına adım atıyor. Bunun nedeni, çocuklar için kullanılan uygulama protokolünün, genel olarak yetişkinler için kullanılan protokollerden farklı olmasıdır.

Bir pediatrik uygulamada, odyologlar çeşitli formatlardaki odyometri verileri, özel uygulama rasyonelleri, otomatik özelliklerin nasıl ayarlanması gerektiğine ilişkin farklı kabuller ve farklı bir doğrulama yaklaşımı ile çalışıyor olabilirler.

Pediatri odyologlarına günlük çalışmalarında destek sunmak için, Oticon Genie 2'de pediatrik uygulama modu geliştirdik. Pediatrik uygulama modu işitme kaybı olan çocukların ve onlarla ilgilenen uzmanların ihtiyaçlarını ele alır.

Pediatrik uygulama modu

Oticon Genie 2, 0 ila 17 yaşındaki çocuklar için pediatrik uygulamaları ve pediatrik ürünleri destekler.

İşitme cihazı kullanan çocuklar için daha iyi sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmak amacıyla, odyogram, RECD ve REM araçlarına ve birçok doğrulama aracına kolay erişim sunar.

Pediatrik uygulama modunda, çocuğun işitme cihazının ayarlarını görüntülemek ve değiştirmek için merkezi bir yöntem sunan Pediatrik panel bulunur.

Her yaştan çocuğa güvenle uygulayın

Çocuklara ve 17 yaşına kadar olan gençlere uygulama gerçekleştirme sürecini kolaylaştırmak için, Genie 2'de Varsayılan pediatrik ayarları ele almak için daha esnek bir yol sunduk.

Genie 2'deki Pediatrik uygulama modu, Oticon işitme cihazları konusunda sizin için bir "yol gösterici" olarak, en kısa zamanda çok daha fazlasını başarmanıza yardımcı olur. Her yaş grubu için özelleştirilebilir ayarlar, Pediatrik panelde uygulama ayrıntılarına kolay erişim ile, hedef uygulamalar konusunda size yardımcı olur.

Oticon'un açık ses teknolojisi, OpenSound Navigator™ ve Uzamsal Gürültü Yönetimi ve ayrıca ses seviyesi kontrolü gibi özellikler ve işlevler zamanı geldiğinde etkinleştirilebilir.

Genie 2'de ile pediatrik uygulama

  • TÜM Oticon işitme cihazları için tek bir uygulama sistemi
  • Çocukların günbegün değişen ihtiyaçlarını esas alan odyoloji konsepti
  • Daha yüksek seviyede doğruluk ve daha az hassas ayar için efektif DSL uygulaması