REM hedeflerini, Oticon Genie 2'de 2 dakika 30 saniyeden daha kısa sürede eşleştirin

Gerçek kulak ölçümleri (REM) ile işitme cihazı uygulaması, hastanızın kulak akustiklerine yapılan uygulamayı kişiselleştirir. Bu, işitme cihazının avantajlarını artırır2, 3, tekrar ziyaret sayısının azaltılmasına yardımcı olur4 ve hastanın işitme uzmanı ve işitme cihazı algısını iyileştirir5.


REM AutoFit, işitme cihazı çıkış gücünü 2 dakika 30 saniyeden1 daha kısa sürede otomatik olarak hedefe eşleştirerek, kolay ve etkili bir şekilde bu avantajları elde etmenizi sağlar. 

 

Uygulamalarınıza uyarlayın …

Oticon Genie'deki kazanç için bir ortalama kulak kanalı esas alındığından, bazı kişilerin kulak şekline ve boyutuna her zaman tam olarak uyum sağlamaz. REM AutoFit, hastanın kulağında belirlenen kazancı ölçerek, otomatik olarak ayarlayarak ve doğrulayarak, bu kişilerin kulak akustiklerini dikkate alır.

… sadece 2 dakika 30 saniyede

REM AutoFit, işitme cihazı doğrulaması sırasında her bir müşterinize daha kısa ve daha rahat bir uygulama deneyimi sunabilmeniz için iş akışınızı hızlandırır. Kazandığınız zamanla, değerli dakikalarınızı doğrulama veya danışma gibi hizmetler için harcayabilir veya gün boyunca daha fazla hastaya bakabilirsiniz.

Hepsi, Genie'nin içindedir

Genie ile REM yazılımını paralel bir şekilde çalıştırmak gerekmez. REM AutoFit, tüp kalibrasyonunu yapmak ve cihazsız ve cihazlı kulak içi ölçümlerini gerçekleştirmek için REM sistemiyle iletişimde bulunur. Sonra Genie, işitme cihazının kazancını otomatik olarak hedefle eşleşecek şekilde ayarlayabilir ve size uygulamanın hassas ayarını elle yapma ve onu doğrulama esnekliği sunar. Bu size başlatmak, çalıştırmak ve korumak için tek bir yazılım programı sunar.

REM AutoFit doğrulamasının işiniz için avantajları

REM AutoFit hızının uygulama işleminize entegre edilmesi, etkili bir doğrulama prosedürü oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu size, doğrulama gibi diğer klinik uygulamalar için zaman sağlar. Ayrıca doğrulama ve onaylama gerçekleştirilmesi tekrar ziyaretlerini azaltarak hastaları avantajlı duruma geçirmesinden4 dolayı, REM AutoFit'in uygulama işleminize dahil edilmesi, zamandan ve maddi olarak tasarruf bakımından fayda sağlayan akılcı bir yatırımdır.

Tüm REM Autofit kılavuzlarına bakın

 • Yeni, iyileştirilmiş REM AutoFit'te:

 • Otomatik ve manuel olarak hassas ayarlama ve ölçüm
 • Otomatik açık uyum kalibrasyonu
 • Giriş kazancı seçimi veya konuşma eşleştirme doğrulaması*
 • Uluslararası konuşma testi sinyali (ISTS)*
 • Simultane çift taraflı ölçümler*
 • VAC+* ve NAL'yi kapsayan Oticon Genie'deki her gerekçeye karşın esnek uygulama doğrulaması
 • Interacoustics, MedRx, Otometrics, Sivantos ve HIMSA Inter Modül İletişim protokolü 2 (IMC 2) kullanılan Auditdata ile uyumludur **
 • Verifit®LINK (Oticon Genie 2 | 2018.2'de) kullanılan Audioscan ile uyumludur**

* REM sistemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir

** Her zaman en son REM ve Oticon Genie yazılım sürümünü kullandığınızdan emin olun

Müşterilerinizin avantajları

Hızlı doğrulamayla rahat uygulama
Danışmanlık ve doğrulama için daha fazla zaman
Doğrulanmış uygulama sayesinde ideal işitme cihazı avantajı2,3
Dönüş ziyareti ihtiyacı azalır4

İrtibat

Daha ayrıntılı bilgiler için yerel Oticon satış temsilcinizle irtibata geçin.

İrtibat bilgilerini bulun

1. Rumley ve Crowe, Oticon Beyaz Bülteni, 2019 (IMC2 uyumlu REM sistemleri ile, REM hedef eşleşmesi 1 dakika 50 saniyenin altında gerçekleştirilebilmektedir. VerifitLINK REM hedef eşleşmesi ise 2 dakika 30 saniyenin altında gerçekleştirilebilmektedir).
2. Kochkin S, Beck DL, L Christensen ve ark. MarkeTrak VIII: İşitme cihazı kullanıcısı başarısında işitme uzmanının etkisi. İşitme İncelemesi 2010;17(4):12-34.
3. Abrams HB, Chisolm TH, McManus M, McArdle R. İlk uygulama yaklaşımı - doğrulanmış reçete Kendiliğinden algılanan işitme cihazı avantajlarını karşılaştırma. J Am Acad Audiol. 2012;23(10):768-778.
4. Kochkin S. MarkeTrak VIII: Doğrulama ve onaylama yoluyla hasta ziyaretlerini azaltma. İşitme İncelemesi 2011;18(6):10-15.
5. Amlani AM, Pumford J, Gessling E. Gerçek kulak ölçümleri yoluyla hastaların klinik hizmet algısını iyileştirme. İşitme İncelemesi 2016;23(12):12-21.

 • İndirmeler ve Destek

  Tüm Oticon işitme cihazları ile aksesuarlarını nasıl kullanacağınızla ilgili videoları ve talimatları bulun.

 • Oticon Uzmanı Olmak

  Oticon ürünlerini satmak ister misiniz? Yerel Oticon temsilcinizle iletişime geçin.