ConnectLine

Telefon aramalarınızı yapın, görüntülü sohbetler yapın, müzik dinleyin veya televizyon seyredin. ConnectLine, uzakta olan sevdikleriniz ile iletişimde kalmanızı kolaylaştırır ve daha fazla çeşit eğlenceye erişebilmenizi sağlar.

Tümüyle entegre
olmuş bir sistem

ConnectLine, çeşitli iletişim ve eğlence uygulamalarına bağlanabilmemizi sağlayarak işitme cihazınızı kablosuz bir kulaklığa dönüştüren çözümlerden oluşan bir ürün serisidir

ConnectLine iletişim araçlarınıza yeni bir boyut kazandırır. Yüz yüze yapılan sohbetler, daha net ve daha kolay kontrol edilebilir hâle gelir. Televizyon seyretmek, müzik dinlemek, görüntülü sohbet etmek ve telefonda konuşmak artık hiç olmadığı kadar kolay. ConnectLine, tek bir sistemde en çok bağlantı kurma seçeneğini sunan çözümdür.


Streamer Pro: Kişisel uzaktan kumandanız

ConnectLine’ın kalbi olan Streamer Pro, dizginleri tümüyle sizin elinize verir. Sadece program değiştirmekle veya ses seviyesini ayarlamakla kalmazsınız, aynı zamanda ses bazlı bilgi, eğlence ve iletişim kaynaklarının tümünü kontrol edebilmenizi sağlar.

Ses sinyalini alıp her iki kulağa da gönderen Streamer, bir çift işitme cihazını küçük bir kablosuz kulaklığa dönüştürür. Aktarmada algılanabilir bir gecikme yaşatmayan ses sinyalleri, ekranda göreceğiniz her türlü görsel ile mükemmel uyum sağlar. Televizyon seyrederken veya bilgisayar kullanırken en önemli fark bu noktada olabilir. 

Tam entegre bir sistem olan Streamer Pro, günlük kullanımın kolay ve sezgisel olabilmesi için, işitme cihazı kullanıcıları düşünülerek geliştirildi ve ayrıntılı bir şekilde test edildi. Görünüşte MP3 çalara benzeyen Streamer, boyuna takılır ve temel uygulamalar için üç tane adanmış düğmeye sahiptir: Telefon, televizyon ve mikrofon. Streamer Pro, Oticon’un tüm kablosuz işitme cihazları ve ConnectLine cihazları ile uyumludur ve kolayca yükseltilebilir.

 • Uzun pil ömrü

  8 saate kadar ses akışı ile gün boyu kullanım için geliştirildi.

 • Kompakt, kullanıcı dostu tasarım

  Kolay kullanım sağlaması ve rahat bir şekilde tutulabilmesi için dokulu kauçuk kenarlara sahiptir.

 • Sezgisel kullanım

  Üç düğme, gerekli uygulamayı hemen seçip çalıştırmanızı sağlıyor.

Ne yapmak istiyorsunuz?

İşitme cihazlarınız ve Streamer Pro; televizyon, telefon, bilgisayar ve daha birçok cihazdan gelen sesleri kablosuz olarak işitme cihazınıza aktarabilen entegre bir sistem olarak çalışır. Çeşitli olanaklar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Televizyon izleyin

Keyifli bir ses seviyesi ile televizyon seyretmek için TV adaptörü kullanın

Daha fazla bilgi edinin

Müzik dinleyin

İşitme cihazlarınızı bir MP3 çalara bağlayın

Daha fazla bilgi edinin

Bilgisayarınızı veya tabletinizi kullanın. 

Sesi doğrudan işitme cihazınıza iletin

Daha fazla bilgi edinin

Telefonunuzu kullanın 

Aramalarınızı net ve eller serbest olarak yapın ve yanıtlayın

Daha fazla bilgi edinin

Cep telefonunuzu kullanın 

Aramalarınızı net ve eller serbest olarak yapın ve yanıtlayın

Daha fazla bilgi edinin

Sınıfta eğitim almak 

FM alıcı ile önemli dersler kaçmasın

Daha fazla bilgi edinin

Sinemada, tiyatroda veya camide

Telecoil ile teleloop sistemlerine bağlanın

Daha fazla bilgi edinin

İster restoranda akşam yemeğine gidin ister bir partiye 

ConnectLine mikrofonu kullanarak gürültülü ortamlarda sohbet edin

Daha fazla bilgi edinin

Ayrıntıları keşfedin

 • ConnectLine TV, televizyon izlemenin tadını başkalarıyla beraber çıkarabilmenizi sağlar

  Televizyonun sesini herkese uygun bir seviyede bırakarak televizyon yayınını net bir şekilde duyun. Televizyonun ses seviyesini, Streamer Pro üzerinden ayarlayabilirsiniz. Televizyon açıkken telefonun çalması durumunda, Streamer’ın üzerindeki düğmeye basarak gelen aramayı yanıtlayabilirsiniz.

 • ConnectLine Telefon çözümü ile bir daha hiçbir aramayı kaçırmayacaksınız

  ConnectLine telefon adaptörü ile artık önemli bir aramayı kaçıracağınızdan veya önemli ayrıntıları duyamayacağınızdan endişe etmenize gerek kalmıyor. ConnectLine, Streamer Pro’nun tümleşik mikrofonu sayesinde işitme cihazlarınızı ev kullanımında kablosuz bir eller serbest çözüme dönüştürür.

 • ConnectLine Microphone ile özel sohbetlerin tadını çıkarın

  ConnectLine Microphone, klipsle takılan mütevazi tasarımlı bir mikrofondur ve Streamer’e kablosuz olarak bağlanarak zorlu dinleme ortamlarında bire bir sohbetlerinizi net ve özel bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

Dünyayı güvenle dinleyin

FM teknolojisine ihtiyaç duyan öğrenciler, ConnectLine Streamer’ın işlevselliğini sınıfa ve amfiye taşıyabilirler. Sadece tek bir alıcı ile FM yayınları her iki kulağa ileten çoğu FM alıcısı Streamer Pro’ya bağlanabilir.

Bir FM alıcısını doğrudan Streamer Pro’ya bağladığınız takdirde, kablosuz FM sinyali iki işitme cihazına da aktarılır. Streamer’ın tümleşik soketi, üniversal FM alıcıların büyük kısmı ile uyumluluk sağlar. Biz, Amigo FM alıcısını kullanmanızı öneriyoruz.

Amigo FM hakkında daha fazlasını okuyun

Uyumluluk

ConnectLine uygulaması iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, 9.7-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. nesil), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. ve 6. nesiller) ile uyumludur ve Streamer Pro uygulamasının 1.2 veya üstü bir sürümünü gerektirir. iPad'e ConnectLine uygulamasını indirirken, App Store'da iPhone uygulamalarını aratın. Android akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş olan ConnectLine uygulaması, aygıt yazılım sürümü 1.3 veya üstü olan bir Streamer Pro gerektirir.

 • Bir işitme merkezi bulun

  Bir işitme uzmanı işitme duyunuzu test edebilir ve size uygun bir tedavi planı oluşturabilir.

 • ConnectLine nasıl kullanılır

  ConnectLine’ı kullanmaya başlarken size yardımcı olacak videolar ve talimatlar.

 • Çözümleri

  Gelişmiş, kişiselleştirilmiş ve neredeyse görünmez işitme cihazlarımızdan oluşan ürün portföyümüzü keşfedin.

 • İşitme kaybı nedir?

  Altı yetişkinden biri belli bir seviyede işitme kaybı yaşar. İşitme kaybı hakkında daha fazla bilgi edinin