Audible Contrast Threshold (ACT™)

Audible Contrast Threshold (ACT), işitme kaybı olan kişilerin 1 numaralı şikayeti olan gürültülü ortamda konuşmayı işitme sorununu çözmeye yardımcı olur. Kullanıcınızın gürültülü ortamlardaki işitme durumu hakkında hızlıca bilgi verir ve kullanıcının ne kadar desteğe ihtiyaç duyduğunu anında belirler.

ACT, kullanıcılarınızın gerçek dünyada işitme cihazlarından en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan hızlı ve kolay bir teşhis aracıdır.

 • Yeni bir tedavi standardı

  Kullanıcılarınızın gürültülü ortamlardaki işitme durumları hakkında bilgi edinerek daha kişisel bir tedavi standardı sağlayın.

 • Gürültülü ortamlarda daha iyi işitme

  Kullanıcınızın bireysel test sonuçlarına göre gürültü konusunda ona en iyi destek olabileceğiniz tedavi seviyesini belirleyin.

 • Hızlı ve kolay

  ACT test sonuçları, hızlı ve kişiselleştirilmiş bir işitme cihazı uygulaması için Oticon Genie 2'ye kusursuz bir şekilde entegre edilir.

false
false

ACT dilden bağımsızdır ve tamamlanması ortalama yalnızca iki dakika sürer

false
false

Kullanıcınızın BrainHearing™ potansiyelini açığa çıkarın

Konuşmayı gürültüden ayırmak beynin işlevlerinden biridir. Kullanıcınızın ACT değeriyle, sesi optimize etmek amacıyla başlangıçtan itibaren doğru işitme cihazı desteğini önerebilirsiniz. ACT testi beynin doğal çalışma şeklini desteklemeye yardımcı olur.

BrainHearing'in avantajları hakkında daha fazla bilgi alın

 

Araştırmayı derinlemesine inceleyin

ACT'nin arkasındaki kapsamlı araştırma hakkında bilgi almak için bu beyaz bülteni indirin.

Beyaz bülteni indir

İşitme kaybı olan kişilerin bir numaralı sorununu çözmeye yardımcı oluyoruz

ACT, Demant teşhis ekipmanı ve kullanmak için bir lisans ücreti gerektirir. Daha fazla bilgi için satış temsilcilerimizden biriyle iletişime geçin.

 • Kapsamlı araştırma

  ACT'nin arkasındaki araştırma hakkında daha fazlasını keşfedin.

  Daha fazla bilgi alın

 • SSS

  Daha fazla bilgi için SSS'yi okuyun.

  SSS'yi indir

false
false