Tinnitus SoundSupport™

Kulağa mantıksız gelebilir; ancak kulak çınlamasını kontrol etmenin etkili bir yöntemi, zaten duyulan seslere yeni sesler ilave etmekten geçer.

İşitme kaybı olanlar dâhil olmak üzere, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan kulak çınlaması yaşar. Gerçek şu ki, bir işitme cihazı kullanarak kulak çınlamasını hafifletmek mümkündür.

Tinnitus SoundSupport™

Tinnitus SoundSupport, Oticon işitme cihazlarınıza entegre edilebilen bir ses jeneratörüdür.

İşitme cihazlarınızda özel olarak tasarlanmış programlar, dikkatinizi kulak çınlamanızdan almanızda yardımcı olan çeşitli sesler çalabilmenizi sağlar. İşitme uzmanınız ile birlikte kulak çınlamasını rahatlatan çeşitli seçenekleri keşfedebilirsiniz ve işitme cihazlarınıza hangi seslerin dahil edileceğine karar verebilirsiniz.

Tinnitus SoundSupport, rahatlatıcı okyanus sesinden sabit beyaz gürültüye kadar çeşitli ses seçenekleri sunar. kullanıcıların geri bildirimleri, doğal seslerin dinamik ama rahatlatıcı olduğunu ve rahatsız edici kulak çınlamasını azaltmada etkili olabileceğini gösteriyor. Rahatlatıcı seslerin seviyesini doğrudan işitme cihazından veya Oticon Companion Uygulamasından ayarlayabilirsiniz. Kulak çınlaması olan kişilerin farklı seslere ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Aynı yaklaşın herkeste işe yaramaz. Tinnitus SoundSupport özelliğine sahip bir işitme cihazını seçmek, kulak çınlaması olan herkese önem verdikleri yüksek esnekliği sağlar.

Kulak çınlaması hakkında daha fazla bilgi alın

Rahatlatıcı sesler için gizli ve kolay kontrol

Oticon Companion Uygulaması sayesinde Oticon işitme cihazı kullanıcıları kulak çınlamasını rahatlatan sesleri kolayca ve gizlice kontrol edebilir.

Daha fazla bilgi alın

Oticon Companion Uygulamasını indirin

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

 • Çözümler

  Hafif-orta ve ciddi-derin derecelerde işitme kaybı için geliştirdiğimiz işitme cihazı çözümleri.

 • Tinnitus

  Tinnitus nedir? Neden bazıları bunu yaşar ve belirtileri hafifletmek için neler yapılabilir?

 • ConnectLine

  ConnectLine’ın nasıl kullanıldığını ve adaptörlerin nasıl ayarlandığını öğrenin ve kablosuz aksesuarlar için destek alın.

 • Bir işitme merkezi bulun

  Bir işitme uzmanı işitme duyunuzu test edebilir ve size uygun bir tedavi planı oluşturabilir.