Tinnitus SoundSupport™

Kulağa mantıksız gelebilir; ancak kulak çınlamasını kontrol etmenin etkili bir yöntemi, zaten duyulan seslere yeni sesler ilave etmekten geçer.

İşitme kaybı olanlar dâhil olmak üzere, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan kulak çınlaması yaşar. Gerçek şu ki, bir işitme cihazı kullanarak kulak çınlamasını hafifletmek mümkündür.

Tinnitus SoundSupport™

Tinnitus SoundSupport, Oticon Opn işitme cihazlarına entegre edilmiş bir ses üreticisidir.

İşitme cihazlarınızda özel olarak tasarlanmış programlar, dikkatinizi kulak çınlamanızdan almanızda yardımcı olan çeşitli sesler çalabilmenizi sağlar. İşitme uzmanınız ile birlikte kulak çınlamasını rahatlatan çeşitli seçenekleri keşfedebilirsiniz ve işitme cihazlarınıza hangi seslerin dâhil edileceğine karar verebilirsiniz.

Tinnitus SoundSupport, rahatlatıcı okyanus sesinden sabit beyaz gürültüye kadar çeşitli ses seçenekleri sunar. Müşterilerin görüşleri, doğal seslerin dinamik ama rahatlatıcı olduğunu ve rahatsız edici kulak çınlamasını azaltmada etkili olabileceğini gösteriyor. Rahatlatıcı seslerin seviyesini doğrudan işitme cihazından veya Oticon ON uygulamasından ayarlayabilirsiniz. Kulak çınlaması olan kişilerin farklı seslere ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Aynı yaklaşım herkeste işe yaramaz. Tinnitus SoundSupport özelliğine sahip bir işitme cihazını seçmek, kulak çınlaması olan herkese önem verdikleri yüksek esnekliği sağlar.

Kulak çınlaması hakkında daha fazlasını okuyun

ON App

Rahatlatıcı seslerden dikkat çekmeden ve kolayca faydalanın

Oticon ON App uygulaması, Oticon Opn işitme cihazı kullanıcılarına kulak çınlamasını rahatlatan sesleri kolayca ve dikkat çekmeden ayarlayabilmelerini sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Oticon ON uygulamasını indirin

Download Oticon ON App for iPhone Download Oticon ON App for Android

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad, iPod, iPod touch ve Apple Wach Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in bir servis markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google Inc. kuruluşunun ticari markalarıdır.

 

 

 • Çözümler

  Hafif-orta ve ciddi-derin derecelerde işitme kaybı için geliştirdiğimiz işitme cihazı çözümleri.

 • Tinnitus

  Tinnitus nedir? Neden bazıları bunu yaşar ve belirtileri hafifletmek için neler yapılabilir?

 • ConnectLine

  ConnectLine’ın nasıl kullanıldığını ve adaptörlerin nasıl ayarlandığını öğrenin ve kablosuz aksesuarlar için destek alın.

 • Bir işitme merkezi bulun

  Bir işitme uzmanı işitme duyunuzu test edebilir ve size uygun bir tedavi planı oluşturabilir.