İşitme cihazlarınız ile birlikte uzak bir mikrofon kullanarak istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırın ve konuşmayı daha iyi anlamanın tadını çıkarın

Restoranlarda, partilerde ve kalabalık yerlerde istenmeyen ortam gürültüsünü ortadan kaldırın ve Oticon işitme cihazlarıyla net, bire bir konuşmanın tadını çıkarın.

İşitme cihazlarınız ile uzak mikrofonu nasıl kullanacağınızı buradan keşfedin

Sizin için geçerli durumu seçin:

Öğrenmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bluetooth işitme cihazınız olup olmadığını öğrenmek için ipuçlarımızı okuyun, işitme cihazlarınızla birlikte gönderilen Kullanım Kulavuzunu inceleyin veya işitme uzmanınızla iletişime geçin

Daha net bire bir konuşma için iki seçenek

Sesi işitme cihazlarınız aracılığıyla kulaklarınıza aktarmak ve çok daha fazlası için ConnectClip ile EduMic arasından tercihinizi yapın!

ConnectClip

İşitme cihazlarınızı kablosuz bir stereo kulaklığa dönüştüren ConnectClip, akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan yüksek kaliteli ses akışı sağlar. Ayrıca kalabalık yerlerde daha net konuşmalar yapmak ve hands-free aramalar yapmak için uzak mikrofon olarak da kullanabilirsiniz.

Bilmeniz gerekenleri buradan keşfedin

EduMic, işitme cihazlarınızla kullanabileceğiniz bir uzak mikrofon sağlamanın yanı sıra, halka açık yerlerde işitme loop sistemlerine bağlanarak, dışarıdaki etkinliklerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştırır.

Bilmeniz gerekenleri buradan keşfedin 

Canlı ve rahat bire bir konuşmalar için ConnectLine Mikrofonunu kullanın.

Dışarıda gürültülü veya halka açık kalabalık yerlerdeyken, kaliteli konuşma yapmak zor ve hatta imkansız görünebilir. ConnectLine Mikrofonunu kullanarak bu karmaşayı ortadan kaldırmak kolaydır. Önce işitme uzmanınız tarafından bir Streamer Pro sağlanması ve işitme cihazlarınızla eşleştirilmesi gerekir. ConnectLine Mikrofonu, bire bir konuşmalarınızı daha kolay ve daha rahat hale getirmek için Streamer Pro'ya kablosuz olarak bağlanır.

ConnectLine Mikrofonunu Kullanma

Bire bir konuşmalar sırasında daha iyi işitmek istiyorsanız, konuştuğunuz kişinin boynuna ya da elbisesine ConnectLine Mikrofonunu takması gerekir. Mikrofon, 15 metreye kadar olan mesafeden konuştuğunuz kişinin sesini alır ve işitme cihazlarınız aracılığıyla kulaklarınıza iletir.

ConnectLine Mikrofonunun işitme cihazlarınız ile uzak mikrofon olarak nasıl kullanılacağını öğrenmeye hazır mısınız?
Bu basit adımları izleyin:

Streamer Pro ile işitme cihazlarınıza ses akışı yapıyor musunuz? Öyleyse, artık Oticon ConnectLine uygulaması ile telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Oticon ConnectLine hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlıyor

Birden çok ses cihazını kaydırın, görün, seçin ve kontrol edin ve tüm işitme cihazı ayarlarınızı aynı yerden yönetin.

Oticon ConnectLine uygulamasını indirin ve telefonunuzun ekranındaki tek bir kullanımı kolay kontrol panelinden neyi ne zaman işiteceğinizi kontrol edin.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 Download Oticon ON app in Google Play

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.