Tinnitus SoundSupport™

İşitme kaybı olanlar dâhil olmak üzere, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan kulak çınlaması yaşar. Gerçek şu ki, bir işitme cihazı kullanarak kulak çınlamasını hafifletmek mümkündür.

Tinnitus SoundSupport™

Kulak çınlaması olan herkesin kendi özel ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi rahatlatıcı ses.

Tinnitus SoundSupport'u çeşitli Oticon işitme cihazı modelleri ve performans seviyelerinde etkinleştirebilirsiniz. Bu entegre ses jeneratörü, geniş bant sesler (Odyograma göre yapılandırılmış, Beyaz, Pembe ve Kırmızı) okyanus sesine benzeyen sesler dahil, geniş bir ses seçeneği yelpazesi sunar. Bu doğa sesleri dinamik olduğu kadar sakinleştiricidir ve kulak çınlamasının neden olduğu rahatsızlıkları azaltmada büyük başarı vaat etmektedir.

Hiçbir beyin diğeriyle aynı çalışmaz. Bazı hastalar daha dinamik ya da benzersiz bir kaliteye sahip seslere ihtiyaç duyabilir. Tinnitus SoundSupport, uygulamayı mümkün olduğunca basit ve hızlı hale getirirken, hastalara tamamen kişiselleştirilmiş bir tedavi sunulmasını amaçlar. Hastaların kişisel gereksinimlerini ve tercihlerinin karşılanmasına daha fazla rahatlatıcı ses olanağı yaratmak için herhangi bir geniş bant sesine dört modülasyon seçeneğini uygulayabilirsiniz. Hastalar rahatlatıcı seslerin seviyesini doğrudan işitme cihazından veya Oticon Companion uygulaması üzerinden ayarlayabilir. Hastalar açısından bu durum kolay ve gizli kullanım ve istedikleri zaman rahatlatıcı sesleri ayarlama olanağı sunmaktadır.

Kulak Çınlaması Tedavisi hakkında daha fazla bilgi alın

Kulak çınlaması araç kutusunu açın

Ultra hızlı sinyal işleme özelliği OpenSound Navigator, beyni bilgi ile aşırı yüklemeden ortamdaki seslere erişim sağlayan dengeli ve zengin bir ses ortamı sunan kilit elemandır.

Bu sayede hastanızın örn. birlikte olduğu insanlar gibi farklı noktalara yoğunlaşabilmesine imkân sağlanır ve normalde zorlu koşullara sahip ortamlarda hastanız üzerindeki stres seviyesi olumlu bir şekilde etkilenir.

Odaklanılan noktayı kulak çınlamasından uzaklaştırmak, hastanızın kulak çınlamasını algılayışını olumlu yönde etkileyebilir.

Rahatlatıcı sesler için gizli ve kolay kontrol

Oticon Companion Uygulaması sayesinde Oticon işitme cihazı kullanıcıları kulak çınlamasını rahatlatan sesleri kolayca ve gizlice kontrol edebilir.

Daha fazla bilgi alın

Oticon Companion Uygulamasını indirin

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

 • Çözümler

  Hafif-orta ve ciddi-derin derecelerde işitme kaybı için geliştirdiğimiz işitme cihazı çözümleri.

 • Kulak çınlaması

  Kulak çınlaması nedir? Neden bazıları bunu yaşar ve belirtileri hafifletmek için neler yapılabilir?

 • ConnectLine

  ConnectLine’ın nasıl kullanıldığını ve adaptörlerin nasıl ayarlandığını öğrenin ve kablosuz aksesuarlar için destek alın.

 • Bir işitme merkezi bulun

  Bir işitme uzmanı işitme duyunuzu test edebilir ve size uygun bir tedavi planı oluşturabilir.