Oticon Genie 2 güncellendi | 2020.1

Genie 2, birçok yeni özellik ve geliştirme çeşidiyle güncellendi.

Genie 2 2020.1 için kullanım kılavuzu

Yeni uygulama özellikleri

Genie 2, Oticon işitme cihazlarını desteklemek için heyecan verici yeni özelliklerle güncellendi.

 

Yeni Oticon Ruby, Oticon temel ürün kategorisinde en iyi ses kalitesini sunar. Islık sesini daha meydana gelmeden önleyen yeni SuperShield feedback yönetim sistemi ve sadece birkaç saatte gün boyu yetecek bir şarj sunan temassız indüktif şarj sistemi gibi özellikler içerir.

SuperShield, gelen ses seviyelerini analiz etmek, feedback riskini tespit etmek ve ıslık sesini daha meydana gelmeden hızlı bir şekilde önlemek için Feedback kalkanı LX ile birlikte çalışır.

 

Oticon RemoteCare, güncellenen ayarları göndermenizi ve hastanızın işitme cihazlarında gerçek zamanlı olarak ayarlama yapmanızı sağlar. Ayrıca Oticon RemoteCare'i kullanarak hastanızla güvenli bir şekilde görüntülü sohbet yapabilir ve anlık mesaj gönderip alabilirsiniz. Hastanız, Oticon RemoteCare Uygulaması ile, sabit internet bağlantısı olan herhangi bir yerden sizinle bağlantı kurabilir.

Oticon RemoteCare takip randevuları, klinik içindeki takip randevularına ek olarak ve sizin ve hastanız için kolaylık ve rahatlık sağlamak amacıyla planlanmıştır.

Oticon Ruby işitme cihazları ile, Oticon’un temel ürün kategorisinde Çift Mod ve CROS/BiCROS uyumluluğu sunuyoruz. Bayinin, kullanıcı için, premium segmente zorlanmadan, doğru çözüm seçiminde esnekliğe sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Premium ürünlerimizin daha iyi performans sunduğunu ve hala tercih edildiğini, ancak bunun kullanıcıları temel kategorideki ürünleri kullandıklarında ihtiyaç duydukları çözüme kavuşmalarını sınırlandırmaması gerektiğini düşünüyoruz.

Çift Mod
Çift modlu uygulama panosunda, Oticon Ruby tüm koklear implantlarla uygulanabilir. Çift Modlu uygulama panosu, tek modlu uygulamalar için erişilebilir ve genel kazancı, yüksek frekans kesmeyi ve düşük frekans vurgusunu ayarlamanızı sağlar.

Oticon CROS/BiCROS
Oticon Ruby işitme cihazını bağlayıp, Oticon CROS vericiyi seçtiğinizde, bütün uygulama işlemi sırasında sesi iletir.

Uygulama adımında CROS/BiCROS özelliğini seçtiğinizde, üç ayardan birini seçebilirsiniz: CROS, BiCROS ve CROS/BiCROS YOK. Programın ayarına bağlı olarak, CROS giriş seviyesini dengeleyebilirsiniz.

Tam hedeften, hemen ve kablosuz olarak

Oticon’un uygulama aracı Genie 2, her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarını karşılayan en iyi kalitede uygulamalar sunmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Programlama Cihazları

Genie 2'de, Oticon işitme cihazlarını programlamak için bir dizi programlama cihazını kullanabilirsiniz:

Wireless

Noahlink Wireless***(Önerilir)
FittingLink 3*


Wired

HiPro 2 (Önerilir)
ExpressLink 3
NOAHlink
HiPro USB**
HiPro**


* 2.4 GHz işitme cihazlarıyla uyumludur

** Bunlar daha eski cihazlar olduğundan, daha yavaş programlama ve ürün yazılımını güncelleme süreleri bekleyebilirsiniz

***Genie 2 | 2017.2 ve sonrası ile uyumludur

Genie 2'de REM hedeflerini 2 dakika 30 saniyeden kısa bir sürede eşleştirin*

Genie ve Genie 2'deki REM AutoFit aracı, verim ve kontrolü vurgularken, aynı zamanda kullanıcıya göre kişiselleştirilmiş olan yüksek kalitede uygulamalar sunmanıza yardımcı olur.

*IMC 2 ile uyumlu REM sistemleriyle REM hedefi eşleştirmesi 1 dakika ve 50 saniyeden kısa sürede gerçekleştirilebilir. VerifitLINK ile REM hedefi eşleştirmesi 2 dakika ve 30 saniyeden kısa sürede gerçekleştirilebilir.

REM AutoFit hakkında daha fazla bilgi edinin

Oticon Ürün Yazılımı Güncelleyici

Oticon Ürün Yazılımı Güncelleyici, Oticon işitme cihazlarına ve aksesuarlarına yerinde ürün yazılımı güncellemeleri yapmanızı sağlar.

Oticon Ürün Yazılımı Güncelleyiciyi, bu net avantajları sunar:

  • En son platform özelliklerine ve performans iyileştirmelerine erişim
  • İşitme cihazlarını ve bağlantı aksesuarlarını servise göndermeyi gerektirmeyen rahatlık ve zamandan tasarruf

 

Lütfen kablo bağlantısı gerektiğini unutmayın.
Ürün yazılımı güncellemeleri için Noahlink Wireless ve FittingLink 3 kullanılamaz.
HiPro 2 tavsiye edilir. HiPro ve HiPro USB daha eski cihazlar olduğundan, ürün yazılımını güncelleme sürelerinin çok daha uzun sürmesine neden olur.

 

HABERİNİZ OLSUN
Aldığınız yeni işitme cihazlarında, eski Genie 2 kurulumunuzla uyumlu olmayan yeni bir ürün yazılımı sürümü bulunuyor olabilir. Dolayısıyla Oticon'dan aldığınızda her zaman en son Genie 2 yazılımını kurmanız gerekir.

 
  • Genie Updater

  • Genie Updater, yayınlanır yayınlanmaz Genie 2'nin yeni sürümlerini ve güncellemelerini erişiminize sunar.
  • Genie Updater arka planda sessizce çalışır ve güncellemeleri otomatik olarak kontrol eder. Harekete geçmeniz gerektiğinde yalnızca bilgilendirilirsiniz.