Genie 2 güncellendi | 2019.1

Genie 2, çeşitli yeni özellikleri ve geliştirmeleri kapsayacak şekilde güncelleştirildi.

Genie ve Genie 2 2019.1 kullanım kılavuzu.

Yeni uygulama özellikleri

Genie 2, Oticon işitme cihazlarını desteklemek için yeni heyecan verici özellikleri kapsayacak şekilde güncelleştirilmiştir:

 

Yeni miniRITE R, benzersiz bir açık ses deneyimi, üstün bağlantı ve son teknoloji şarj edilebilir lityum-iyon çözüm kombinasyonu sunar. Genie 2'de, şarj edilebilir piller hakkında faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

Günlük pil kullanımı, akış davranışı ve işitme kaybı, hepsi birden pil kapasitesi ihtiyacını etkiler. Hasta tarafından sağlanan bu bilgilerle, pilin değiştirilmesi gerekip gerekmediği konusunda kolayca yönlendirme yapabilirsiniz. Pili kendiniz kolayca değiştirebilirsiniz.

 

19.1'de, Ayarları Aktar aracına yeni işlevler ekledik. Atanmış tüm dinleme programları için artık ses kontrollerini, bölgesel kontrolleri ve gösterge ayarlarını aktarabilirsiniz. Bundan böyle mevcut oturumdan farklı yeni işitme cihazları bağlandığında veya seçildiğinde, Ayarları Aktar aracı otomatik olarak başlatılır. Alternatif olarak, yine Araçlar menüsünden Ayarları Aktar aracına erişebilirsiniz.

 

Oticon ON Uygulamasında, talebe bağlı dinleme desteğinin arttırılması için yeni bir güçlendirme özelliği bulunmaktadır. Genie 2'deki OpenSound Navigator'ı, programların aynı yardım seviyesinde uygulanmasına izin vermek için yeni bir Çok Yüksek profille iyileştirdik.

Uygulama deneyiminizde yeni Oticon Opn S ve Opn Play ürünlerindeki OpenSound Optimizer'ın avantajlarından yararlanmanıza izin veren birkaç değişiklik yaptık. Aynı akustik durumlar şimdi daha tutarlı kazanca izin veriyor.

İhtiyaç duyulduğunda, rasyonel hedefine ulaşmak için otomatik olarak ekstra kazanç kullanılır. Öngörülen geri besleme limitleri Tutarsız kazanç göstergesiyle değiştirildi. Tutarsız kazanç göstergesi, uygulama akışını etkilemeksizin, işitme cihazlarından gelen canlı ölçümleri kullanır.

Ayrıca sürekli olarak tutarsız kazanç veya geri besleme riskine ilişkin görsel bildirim sağlar. Geri besleme analizi tamamlandığında, Genie 2 belirli frekans bantlarında tutarsız kazancı veya geri besleme riskini gösterir.

 

Yeni özellikleri desteklemek için Görsel Göstergeleri yeniden düzenledik:
1. Güç tüketimini azaltan, programlar ve dinleme durumları için üç döngülü LED düzeni.
2. miniRITE R için yeni kapatma LED'i düzeni.

Tam isabet, beklemek yok – kablosuz olarak

Oticon’un uygulama aracı Genie 2, her bir kullanıcının kişisel ihtiyaçlarını karşılayan en kaliteli uygulamaları yapabilmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Canlı gösterimler ve gerçek hayattan sesler, yeni ürünlere ve özelliklere ilişkin gösterim yapmanıza yardımcı olur. Yerleşik videolar insanlara işitme cihazlarının kullanımını ve bakımını öğretmenize yardımcı olur.

 
  • Genie Updater

  • Genie Updater, yayınlanır yayınlanmaz Genie 2'nin yeni sürümlerini ve güncellemelerini erişiminize sunar.
  • Genie Updater arka planda sessizce çalışır ve güncellemeleri otomatik olarak kontrol eder. Harekete geçmeniz gerektiğinde yalnızca bilgilendirilirsiniz.

Programlama Aygıtları

Genie 2'de, Oticon işitme cihazlarını programlamak için programlama aygıtları yelpazesinden faydalanabilirsiniz:

Kablosuz bağlantı

Noahlink Wireless*(Önerilir)
FittingLINK 3*


Kablolu bağlantı

HiPro 2 (Önerilir)
ExpressLINK 3
NOAHlink
HiPro USB**
HiPro**


*2,4 GHz işitme cihazları ile uyumlu

**Bu aygıtlar eski olduğundan, programlama ve ürün yazılımı güncelleme sürelerinin daha uzun olması beklenir

Oticon Firmware Updater

Oticon Firmware Updater, Oticon işitme cihazları ve aksesuarlarının ürün yazılımı güncellemelerini vaktinde gerçekleştirmenize izin verir.

Oticon Firmware Updater aşağıdaki açık avantajları sağlar:

  • En son platform özelliklerine ve performans iyileştirmelerine erişim
  • İşitme cihazlarını ve bağlantı aksesuarlarını servise gönderme ihtiyacı bırakmayarak, kolaylık ve zamandan tasarruf

 

Lütfen kablo bağlantısının gerekli olduğunu unutmayın.
Ürün yazılımı güncellemeleri için Noahlink Wireless ve FittingLINK 3 kullanılamaz.

 

BİLGİ ALIN
Aldığınız yeni işitme cihazlarında, eski Genie 2 kurulumu ile uyumlu olmayan yeni bir ürün yazılımı sürümü bulunuyor olabilir. Bu yüzden, Oticon'dan bu cihazları aldığınızda her zaman en son Genie 2 yazılımını yüklemeniz gerekir.

6 dakikada gerçek kulak ölçümü!

Genie ve Genie 2'deki REM AutoFit aracı, etkinliğin ve kontrolün üzerinde dururken, kullanıcı için kişiselleştirilen yüksek kaliteli uygulamalar sağlamanız konusunda size yardımcı olur.

REM AutoFit hakkında daha fazlasını öğrenin