Oticon Genie 2 güncellendi | 2019.2

Genie 2, birçok yeni özellik ve geliştirme çeşidiyle güncellendi.

Genie ve Genie 2 kullanım kılavuzu 2019.2

Yeni uygulama özellikleri

Genie 2, Oticon işitme cihazlarını desteklemek için heyecan verici yeni özelliklerle güncellendi.

 

Oticon Xceed ve Oticon Xceed Play, artık OpenSound Optimizer™'ın yanında OpenSound Navigator™'a da erişimleri bulunacağından, çok ileri dereceyle ileri derece arasında işitme kayıpları bulunan yetişkinler ve çocuklar için benzersiz bir ses deneyimi sunar.

Herkes en iyi odyolojiyi hak ettiğinden, Genie 2'de diğer herhangi bir Velox S™ işitme cihazındakiyle aynı uygulama özelliklerine ve esnekliğe sahip olursunuz. 

Artık minimum ile maksimum VC aralığı ayarlanarak, ses kontrolünün hastanın ihtiyaçlarına göre ayarlanması sağlanabilir. DSE ve DSE Doğrusal, Oticon'un çok ileri ile ileri derece arasındaki işitme kaybı için özel uygulama rasyonelleridir ve bu ürünlerin yanında sesin doluluğunu da ayarlamanızı sağlayan yeni Bas Ses Algılama kesme makinesi için de kullanılabilir.

 

Oticon işitme cihazlarının* tüm koklear implantlarla uygulanabilmesi için Çift modlu uygulama panosunu tekrar kullanıyoruz. Çift Modlu uygulama panosu, tek modlu uygulamalar* için erişilebilir ve genel kazancı, yüksek frekans kesmeyi ve düşük frekans vurgusunu ayarlamanızı sağlar.

Yeni kablosuz Oticon CROS verici, özel OpenSound deneyimine rahat ve kolay bir erişim sunar. İşitme cihazını** bağlayıp, Oticon CROS vericiyi seçtiğinizde, bütün uygulama işlemi sırasında sesi iletir.

Uygulama adımında CROS/BICROS özelliğini seçtiğinizde, üç ayardan birini seçebilirsiniz: CROS, BiCROS ve CROS/BiCROS YOK. Programın ayarına bağlı olarak, CROS giriş seviyesini dengeleyebilirsiniz.

 

Oticon RemoteCare, güncellenen ayarları göndermenizi ve hastanızın işitme cihazlarında gerçek zamanlı olarak ayarlama yapmanızı sağlar. Ayrıca Oticon RemoteCare'i kullanarak hastanızla güvenli bir şekilde video sohbeti yapabilir ve akıllı mesaj gönderip alabilirsiniz. Hastanız, Oticon RemoteCare Uygulaması sayesinde, sabit İnternet bağlantısı olan herhangi bir konumdan sizinle bağlantı kurabilir.

Oticon RemoteCare takip randevuları, klinik içindeki takip randevularına ek olarak ve sizin ve hastanız için kolaylık ve rahatlık sağlamak amacıyla planlanmıştır.

*Oticon Opn S™, Oticon Opn Play ve Oticon Xceed ve Oticon Xceed Play

**Oticon Opn S 1 ve Opn S 2, Oticon Opn Play 1, Oticon Xceed ve Oticon Xceed Play

Tam hedeften, hemen ve kablosuz olarak

Oticon’un uygulama aracı Genie 2, her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarını karşılayan en iyi kalitede uygulamalar sunmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Programlama Cihazları

Genie 2'de, Oticon işitme cihazlarını programlamak için bir dizi programlama cihazını kullanabilirsiniz:

Wireless

Noahlink Wireless* (Önerilir)
FittingLink 3*


Wired

HiPro 2 (Önerilir)
ExpressLink 3
NOAHlink
HiPro USB**
HiPro**


* 2.4 GHz işitme cihazlarıyla uyumludur

** Bunlar daha eski cihazlar olduğundan, daha yavaş programlama ve ürün yazılımını güncelleme süreleri bekleyebilirsiniz

Genie 2'de REM hedeflerini 2 dakika 30 saniyeden kısa bir sürede eşleştirin*

Genie ve Genie 2'deki REM AutoFit aracı, verim ve kontrolü vurgularken, aynı zamanda kullanıcıya göre kişiselleştirilmiş olan yüksek kalitede uygulamalar sunmanıza yardımcı olur.

*IMC 2 ile uyumlu REM sistemleriyle REM hedefi eşleştirmesi 1 dakika ve 50 saniyeden kısa sürede gerçekleştirilebilir. VerifitLINK ile REM hedefi eşleştirmesi 2 dakika ve 30 saniyeden kısa sürede gerçekleştirilebilir.

REM AutoFit hakkında daha fazla bilgi edinin

Oticon Ürün Yazılımı Güncelleyici

Oticon Ürün Yazılımı Güncelleyici, Oticon işitme cihazlarına ve aksesuarlarına yerinde ürün yazılımı güncellemeleri yapmanızı sağlar.

Oticon Ürün Yazılımı Güncelleyiciyi, bu net avantajları sunar:

  • En son platform özelliklerine ve performans iyileştirmelerine erişim
  • İşitme cihazlarını ve bağlantı aksesuarlarını servise göndermeyi gerektirmeyen rahatlık ve zamandan tasarruf

 

Lütfen kablo bağlantısı gerektiğini unutmayın.
Ürün yazılımı güncellemeleri için Noahlink Wireless ve FittingLink 3 kullanılamaz.
HiPro 2 tavsiye edilir. HiPro ve HiPro USB daha eski cihazlar olduğundan, ürün yazılımını güncelleme sürelerinin çok daha uzun sürmesine neden olur.

 

HABERİNİZ OLSUN
Aldığınız yeni işitme cihazlarında, eski Genie 2 kurulumunuzla uyumlu olmayan yeni bir ürün yazılımı sürümü bulunuyor olabilir. Dolayısıyla Oticon'dan aldığınızda her zaman en son Genie 2 yazılımını kurmanız gerekir.

 
  • Genie Updater

  • Genie Updater, yayınlanır yayınlanmaz Genie 2'nin yeni sürümlerini ve güncellemelerini erişiminize sunar.
  • Genie Updater arka planda sessizce çalışır ve güncellemeleri otomatik olarak kontrol eder. Harekete geçmeniz gerektiğinde yalnızca bilgilendirilirsiniz.