Genie 2 | 2017.1

Genie 2, çeşitli yeni özellikleri ve geliştirmeleri kapsayacak şekilde güncelleştirildi.

Bunlarla ilgili olarak hızlı bir genel bakışı aşağıda bulabilirsiniz:

2017.1 Genie 2 Kılavuzunu İndirin

Genie 2 2017.2'de yeni özellikler ve güncelleştirmeler

Genie, çeşitli yeni özellikleri ve geliştirmeleri kapsayacak şekilde güncelleştirildi. Bunlarla ilgili olarak aşağıda hızlı bir genel bakış bulabilirsiniz.

Daha fazla oku

Tam hedeften, hemen ve kablosuz olarak

Oticon’un uygulama ve danışmanlık aracı Genie, her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarını karşılayan en iyi kalitede uygulamalar sunmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Devamını okuyun

Yüksek kesinlikte uygulamalar

Canlı tanıtım araçları ve gerçek hayattan sesler, yeni ürünleri ve özellikleri tanıtmanıza yardımcı olur. Ve tümleşik videolar, insanlara işitme cihazlarını nasıl kullanacaklarını ve bakımını nasıl yapacaklarını öğretmenize yardımcı olur.

Digital Success Manual

Digital Success Manual contains a variety of information and tools that will support the hearing care professional throughout a successful counselling and fitting process of Oticon products. It is currently available for Oticon Alta, Oticon Nera, Oticon Ria and Oticon Sensei. Digital Success Manual provides six practical tools that will help you get the very best out of Oticon instruments:

Overview of key features

Information about the personalisation process

Collection of quick user guides

Working with the hearing instruments

Working with the products in Genie

ConnectLine wireless accessories

FittingLINK

Artık Oticon'un yeni bir kablosuz programcısı kullanılabilir: FittingLINK 3.0.

FittingLINK 3.0, doğrudan PC ile Oticon Opn işitme cihazları arasında hızlı ve güvenilir bir kablosuz bağlantı sağlamak için tasarlanmıştır.

FittingLINK 3.0, bakım gerektirmez ve şarj gerektirmediğinden, her zaman kullanıma hazırdır. FittingLINK 3.0, müşteriler için tamamen kablosuz, konfor odaklı bir uygulama deneyimi sunar.

Yeni SoundStudio

Yeni SoundStudio, uygulama PC'sinde çalışan ve kliniğinizdeki konuşmacı ayarını kullanan bir 3D ses uygulamasıdır. Ses kitaplığında, uygulama odasındaki yaygın dinleme durumlarını simüle etmek için birçok farklı sanal ses sahneleri seçenekleri vardır.

SoundStudio, müşterilerinizin karmaşık dinleme durumlarındaki işitme cihazı özelliklerinin avantajlarını daha iyi anlamasını sağlar. Zor durumlardaki dinleme sorunlarını ele almanın ve çözmenin bir sonucu olarak, müşteri memnuniyeti de gelişiyor.

 • Pazarlama ve destek

  Kliniğinize daha da fazla kişiyi çekmek için özel olarak tasarlanmış kişiselleştirilmiş pazarlama araçlarımızı keşfedin.

 • Odyolojik amaç

  Oticon'un odyolojik amacını inceleyin.

 • Ürün Haberleri

  Son ürün haberlerini yakından takip edin.

 • Bir Oticon Uzmanı olun

  Oticon ürünlerini satmak istiyor musunuz? Yerel Oticon temsilcinizle irtibata geçin.