Tinnitus (kulak çınlaması) Tedavisi

İnsanların yaklaşık %10’u kulak çınlamasını her zaman yaşıyor.
İşitme kaybı olan insanların yaklaşık %80’i, kulak çınlamasını belli ölçüde yaşıyor.
Sizin gibi işitme uzmanları, insanların kulak çınlamasını kontrol altına almalarında ve yaşamlarındaki etkiyi minimize etmede yardımcı olabilir.

 

Tinnitus SoundSupport™

Bu başarısı kanıtlanmış ses jeneratörü teknolojisi hastalara, dinamik ama rahatlatıcı olan bir dizi ayarlanabilir kulak çınlamasını dindirici ses sunar. Bu sesler arasında geniş bant sesler (beyaz, pembe ve kırmızı gürültü) ve okyanus sesine benzeyen doğal sesler bulunmaktadır. Ayrıca tüm 2,4 GHz Oticon işitme cihazında, hastalar bu sesleri iPhone veya Android cihazları üzerinden rahatça ayarlayabilir

Tinnitus SoundSupport'u keşfedin

Kapsamlı bir kulak çınlaması paketi

Birçok işitme uzmanı, kulak çınlaması çeken insanlara rehberlik verirken zorelanır. Oticon’un rehberlik paketi kanıtlara dayalıdır ve kısmen dünyanın önde gelen kulak çınlaması uzmanlarıyla iş birliği içinde geliştirildi. Kulak çınlaması yönetimine kapsamlı bir tanıtım yapan paket, hastalardan alınan pratik bilgileri rehberlik ve eğitim araçları ile kombine etmektedir. Nefis eğitici grafiklerden, rehberlik senaryolarından ve hastaların yanlarında götürebilecekleri tanıtıcı hasta rehberlerinden oluşan bu materyaller, kulak çınlaması tedavisinde size ve hastanıza rehberlik edecektir.

Daha fazla bilgi için yerel Oticon satış temsilciniz ile iletişime geçin

ON App

Rahatlatıcı sesleri kolay ve sessizce kontrol edin

Oticon ON Uygulaması kullanıcılara, rahatlatan sesleri kolay ve sessizce ayarlayabilme olanağı sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin

Oticon ON Uygulamasını indirin

Download Oticon ON App for iPhone Download Oticon ON App for Android

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

 

 

  • Genie ile fitting işlemi

    Oticon’un fitting ve rehberlik aracı Genie, her kullanıcının kendine özel ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf programlamalar yapmak amacıyla tasarlanmıştır.

  • İndirmeler ve Destek

    Tüm Oticon işitme cihazları ile aksesuarlarını nasıl kullanacağınızla ilgili videoları ve talimatları bulun

  • Oticon Uzmanı Olmak

    Oticon ürünlerini satmak ister misiniz? Yerel Oticon temsilcinizle iletişime geçin.