Daha zengin ve
daha anlamlı
bir ses ortamı için

Oticon Opn S işitme cihazları gücünü Velox S™ platformundan alır.

En yeni Polaris™ işitme cihazı platformumuzu görmek ister misiniz?

Velox S, şu özelliklerle birlikte önceki Velox™ platformumuz üzerine geliştirilmiştir:

 

 • Velox platformuna devrim yaratan yenilikler sunan artırılmış hafıza
 • OpenSound Optimizer™'a şunları sağlayan, saniyede 56.000 ölçüm ile akustik ortamdaki değişiklikleri izleyen yeni dedektörler:
 • Proaktif geri bildirim yönetimi için yeni sinyal işleme algoritmaları
 • Güncellenen OpenSound Navigator™'a yön veren yeni otomatik sistemler
 • Şarjlı pil performansı için optimize edilmiş tasarım

OpenSound Optimizer™

OpenSound Optimizer, yükseltilen sesi saniyede 56.000 defa analiz ederek, işitilebilir feedback'i daha meydana gelmeden algılayıp önleyebilir.
Oticon Opn S açık bir uygulama ile konuşma sesini fazladan altı dB'e kadar yükseltme olanağı sunarak, beyne %30'a kadar daha fazla ses ipucu sağlayabilir.*

OpenSound Optimizer hakkında daha fazlasını öğrenin

*En iyi uygulamaya göre önceden tanımlı uygulamalar için

Bir işitme cihazında iki iletişim sistemi

Ses kalitesinden ödün vermeden, harici cihazlara kablosuz olarak direkt ve kolayca bağlanın.

İki özel iletişim sistemi, TwinLink™ sayesinde bir işitme cihazında bir arada. Bir sistem, seslerin nereden geldiğini tespit edebilmeniz amacıyla, işitme cihazlarınızın uzaysal farkındalık için birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlar. İkinci bir sistem, örneğin iPhone®, akıllı telefonlar, televizyon, bilgisayar ve daha birçok harici cihaz ile kablosuz iletişim sağlar.

Her iki sistemin size sağladığı faydalar: Daha iyi işitme, kolay bağlantı ve düşük pil tüketimi.

Nasıl çalıştığını görün

Daha az efor sarf ederek daha iyi işitin ve daha fazla hatırlayın

OpenSound Navigator™, tüm yönlerden gelen belirgin konuşma seslerini ustaca yönetir. Bu, dinamik bir ortamda, tüm konuşmacılara erişim sağlayan, devrim niteliğindeki Çoklu Konuşmacı Erişim Teknolojisi (MSAT) ile sağlanır.

Geleneksel işitme teknolojisi, önünüzdeki kişinin konuşmasını geliştirir ve tüm diğer sesleri keser. OpenSound Navigator, gürültüyü tanımlamak ve konuşmadan ayırmak için, tam 360°'lik ses ortamını saniyede 100 defadan fazla tarar.

OpenSound Navigator tam ve daha dengeli bir ses ortamı sunar ve kullanıcıların karmaşık ve dinamik ortamlarda bile konuşmayı daha iyi anlamanın tadını çıkarmalarını sağlarken, aynı zamanda zihinsel enerjiyi de korur.

Tinnitus SoundSupport™

Kulak çınlaması olan herkesin kendi özel ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi rahatlatıcı ses

Oticon Bluetooth® işitme cihazlarında, Tinnitus SoundSupport'u etkinleştirebilirsiniz. Bu entegre ses jeneratörü, geniş bant sesler (odyograma göre yapılandırılmış, beyaz, pembe ve kırmızı) okyanus sesine benzeyen sesler dahil, geniş bir ses seçeneği yelpazesi sunar.

Tinnitus SoundSupport, uygulamayı mümkün olduğunca basit ve hızlı hale getirirken, hastalara tamamen kişiselleştirilmiş bir tedavi sunulmasını amaçlar. Kullanıcılar rahatlatıcı seslerin seviyesini doğrudan işitme cihazından veya Oticon ON uygulaması üzerinden ayarlayabilir.

Tinnitus SoundSupport™ hakkında daha fazlasını öğrenin


Speech RescueTM ile konuşmaların daha fazla ayrıntısını yakalayın

‘s’ veya ‘t’ gibi yüksek frekanslı seslerin kaçırılması, konuşmaları anlamanızı etkileyebilir.

İşitme kaybına sahip birçok insan yüksek frekanslı sesleri duyamadığından dolayı, Speech Rescue LX konuşmalardaki yüksek frekanslı seslerin frekansını düşürür. Normalde duyamayacağınız sesleri bu sayede net bir şekilde algılayabilir ve konuşulanları daha iyi anlayabilirsiniz.

Beyaz bülteni okuyun

Sohbetlerinizi siz kontrol edin

Zorlu ortamlarda bile kendinizi rahat hissedin Duymak istediğiniz seslerin konumlarını tespit edin, izleyin ve dikkatinizi yönlendirin.

Spatial Sound™ LX, her kulakta meydana gelen doğal seviye farklılıklarını korur ve bu sayede çevrenizdeki seslerin konumunu ve yönünü daha iyi algılayabilmenizi sağlar. Daha hassas uzaysal farkındalık, çevrenizdeki konuşmalara ve seslere daha doğal tepki verebilmeniz için seslerin nereden geldiğini algılayabilmenize yardımcı olur.

Nasıl çalıştığını görün

Size özel kişiselleştirilmiş bir çözüm

Sesleri duymak istediğiniz gibi işitin.

YouMatic™ LX, açık ses deneyimini kişisel dinleme tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlar. Yüksek ses kalitesinden faydalanın, çevrenizdeki seslerden daha fazla ayrıntı alın ve sesleri duymak istediğiniz gibi işitin.

Nasıl çalıştığını görün

Gürültülü ortamlarda bile duyduklarınızı daha iyi anlayın

Zorlu ortamlarda yapılan sohbetleri takip edin

Speech Guard™ LX, gürültülü ortamlarda konuşmaları daha iyi anlayabilmeniz için net ve şeffaf bir ses kalitesi ve daha fazla konuşma ayrıntıları sağlar. İster düşük sesli olsunlar ister yüksek, yapılan tüm sohbetleri dinleyin; hatta karşınızda birçok kişi sizinle konuşuyor olsa bile.

Nasıl çalıştığını görün

Düşük sesli konuşmaları güçlendirin

Düşük seviyeli sesleri ses seviyesini yükseltmeden %20’ye kadar geliştirin.

Çeşitli senaryolarda ve sohbetlerde %70 oranında meydana gelen düşük sesler, işitme kaybı olan kişiler tarafından çoğu zaman duyulamaz. Soft Speech Booster XL, düşük seviyeli sesleri duyabilmenizi ve %20’ye kadar daha iyi anlayabilmenizi sağlar.

Nasıl çalıştığını görün

Daha iyi ses, daha az parazit

Özellikle müzik dinlerken veya gürültülü ortamlarda sohbet ederken daha zengin bir dinleme deneyimi.

Müzik dinlerken veya kalabalık ve dinamik ortamlarda (örneğin akşam yemeği buluşmalarında veya spor aktivitelerinde) arkadaşlarla sohbet ederken, zirve yapan sesler genelde çoğu İşitme cihazının kaldırabileceğinden daha yüksek olur. Clear Dynamics, gürültülü ortamlarda bile parazitsiz olarak daha iyi bir ses kalitesi almanızı sağlamak amacıyla dinamik giriş aralığını genişletir.

Nasıl çalıştığını görün

Açık havada dinleme konforu

Sohbette kelimelerin arasında bile rahatsız edici rüzgâr sesini etkili olarak bastırır.

Müthiş tabiatın ve harika sohbetlerin tadını çıkarın! Rüzgâr Gürültüsü Yönetimi, rahatsız edici rüzgâr gürültüsüne karşı korur. Rüzgâr gürültüsünü hemen tespit edip bastırabilmek için çevreyi saniyede 500 kez analiz eder. Rüzgârlı günlerde bile dinleme konforunuzu geliştirir

Nasıl çalıştığını görün

 • Geliştirilmiş bağlanabilirlik

  Telefonda konuşmak veya işitme cihazınıza doğrudan müzik akışı yapmak için, işitme cihazınızı stereo kulaklık olarak kullanın.

 • BrainHearing

  Beyniniz, işitme çözümünüzün en önemli parçasıdır. Neden mi?

 • İndirmeler ve destek

  İşitme cihazlarınızı nasıl temizleyeceğinizi ve işitme cihazlarınızın bakımını nasıl yapacağınızı, kablosuz aksesuarları nasıl kuracağınızı ve daha fazlasını öğrenin.

 • Bir işitme merkezi bulun

  Bir işitme uzmanı işitme duyunuzu test edebilir ve size uygun bir tedavi planı oluşturabilir.