Oticon SafeLine™

İşitme cihazı güvenlik kordonu

Son derece hareketli aktivitelere katılsanız bile işitme cihazınız düşmesin

•  Gün boyunca etrafınızdaki seslere erişin

•  İşitme cihazlarınızın kaybolmasını veya zarar görmesini önleyin

•  İçiniz rahat etsin

Oticon SafeLine, işitme cihazlarınızı yakanızda bir kips ile tutturur ve kaybolmalarını veya zarar görmelerini önler. İşitme cihazlarınızın güvende olduğunu bilmenin verdiği rahatlık ile, alışık olduğunuz işitme desteğinden tümüyle faydalanın. İşitme kaybınız sizi tutan bir engel olmak zorunda değildir.

Her türlü ortam ve senaryoda bütün duyularınızı net tutun

İşitme cihazlarınızı çıkarmak zorunda kalırsanız, duyumsal dünyanız sınırlanır. Aktif olduğumuzda ve sevdiğimiz faaliyetler sırasında bütün duyularımızın çalışmasını isteriz.

Oticon SafeLine, işitme cihazlarınızı gün boyunca üzerinizde bulundurabilmenizi sağlayan bir işitme cihazı klipsidir.

Çocukları için işitme cihazı güvenlik kordonu

Çocukların çevrelerinin farkında olmaları ve anı yaşamaları gerekir. Çocuklar, ister oyun parkında eğlensinler, ister arkadaşlarıyla futbol oynasınlar, ister ormanda koştursunlar, her türlü aktivitede bütün duyularını kullanabilmelidirler. SafeLine kullanan çocuklar, bir işitme cihazı taktıklarını düşünmeden kendilerini tamamen eğlenceye bırakabilirler.

 

Yetişkinler için işitme cihazı güvenlik kordonu

İster Tenis oynayalım, ister arazide yürüyüşe çıkalım, ister bisikletimizle doğayı keşfedelim; işitme duyumuz her türlü aktiviteden daha fazla zevk almanızı sağlar. SafeLine kullanıyorsanız, yaşadığınız anın tadını işitme cihazlarını dikkatlice kullanmanız gerektiğini kendinize sürekli hatırlatmanıza gerek kalmadan çıkarabilirsiniz.

 

İşitme cihazınız için bir güvenlik kordonu mu satın almak istiyorsunuz?

Size en yakın işitme merkezini bulun

Kullanımı kolay

 • 1

  Kordonların halkalarını işitme cihazlarına bağlayın


 • 2

  SafeLine’ı yakaya takın

 • 3

  İşitme cihazını takın


Yaşamı güzelleştirin ve endişelerinizi unutun

İster siz kullanın ister eşiniz, çocuğunuz veya bebeğiniz; SafeLine yaşam kalitenizi yükseltir. SafeLine kullanıcıları, sese erişmeye devam etmek mi istediklerini yoksa cihazlarını korumak mı istediklerini seçmek zorunda değiller. SafeLine kordonu bağlı olan işitme cihazları, aynı anda hem sese erişim sağlar hem de kullanıcının hareketli aktivitelerin tadını çıkarabilmesine izin verir.

SafeLine kullanıyorsanız, işitme cihazlarını dikkatlice kullanmanız gerektiğini kendinize sürekli hatırlatmanıza gerek kalmaz. İşitme cihazını yerinde tutan bu çözüm, işitme cihazının başına bir şey gelmesini önler ve bu sayede çevrenizin ve anın daha fazla farkında olabilir ve kendinizi sevdiğiniz aktivitelere verebilirsiniz.

SafeLine ayrıca işitme cihazı klipsini kullanan daha az aktif kişilerin işitme cihazlarını yanlışlıkla kaybetme olasılığını da düşürür.


Güvenli, kolay ve dayanıklı

SafeLine, en yüksek güvenlik standardını sağlayabilmek amacıyla, basınç altında işitme cihazından güvenilir şekilde ayrılabilmesini (ve sonradan tekrar kolayca takılabilmesini) sağlayan bir özelliğe sahiptir. Onu boyuna takılan birçok işitme cihazı kordonundan ayırt eden özellik budur.

SafeLine, işitme cihazı güvenlik donanımlarının tabi olduğu uluslararası yasa ve standartlara uygundur. Kullanılan tüm malzemelerin hipoalerjenik ve biyouyumlu olmasını sağladık. SafeLine’ın yaka klipsi kolayca kullanılır ve parmakların sıkışmasını önler.

*SafeLine, Oticon’un tüm BTE, miniRITE ve designRITE işitme cihazı modelleri ile uyumludur

 • Çocuklarda işitmenin önemi

  Sesin çocuk gelişimi açısından neden bu kadar önemli olduğunu öğrenin

 • Bir işitme merkezi bulun

  İşitme uzmanı, işitmenizi test edebilir ve size uygun olan bir tedavi planlayabilir.

 • İşitme cihazları

  Oticon’un işitme cihazları, hem çocukların hem de yetişkinlerin hayatı dolu dolu yaşamalarında destek olabilmek için geliştirilmiştir.

 • Ebeveynler için destek

  Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun hayatını kolaylaştıracak çok şey yapabilirsiniz.