Kendi bağlantılarınızı kendiniz oluşturun

İmkânlar dünyası

Oticon ON, yeni Oticon Opn işitme cihazlarınızın
İnternet’e bağlı diğer cihazlar ve hizmetler
ile etkileşimde bulunabilmesini sağlar

İşitme cihazlarınızı açtığınızda veya kapattığınızda evinizdeki ışıkları, alarmı veya akıllı termostatı tetikleyin Piliniz zayıfladığında, çamaşırlarınız yıkandığında veya kapıya birisi geldiğinde bunu işitme cihazınız size bildirsin. Oticon ON ile tercih tamamen sizin.

Oticon ON hakkında

Nesnelerin İnterneti
nedir?


Birçok sıradan cihaz İnternete bağlanabilir. Ve takvim gibi birçok hizmet de çevrimiçidir.

İşte, Nesnelerin İnterneti budur.

Oticon’un ücretsiz işitme cihazı uygulaması Oticon ON'u kullanarak, işitme cihazlarınızı İnternet bağlantılı cihazlara
ve istediğiniz hizmetlere bağlayabilirsiniz – ev cihazları, aydınlatma sistemleri, e-posta, takvim ve çok daha fazlası.

Kurulum için, IFTTT (IF This Then That) olarak adlandırılan İnternet tabanlı bir hizmete bağlanan Oticon ON uygulamasını kullanmanız gerekir.

 

Oticon ON Uygulamasındaki Nesnelerin İnterneti özelliğinin kullanılması hakkında daha fazlasını öğrenin

Başlamak için ON uygulamasını indirin

  • iPhone, iPad®, iPod touch®, Apple Watch® ve Android tabanlı cihazlar için temin edilebilir. Oticon ON uygulaması, işitme cihazınız ile IFTTT hizmeti arasındaki bağlantıyı oluşturur.

  • Oticon ON hesabınızı oluşturmak için Oticon ON uygulamasını kullanın. Bu hesap, IFTTT hizmetlerine bağlanabilmenizi ve Oticon ONN uygulamasının tüm özelliklerinden faydalanabilmenizi sağlar.

  • IFTTT web sitesini ziyaret edin ve IFTTT dünyasının sunduğu sınırsız imkânları keşfedin. Hayal gücünüzü kullanın ve IFTTT’nin Oticon ON ile birlikte size sunduğu neredeyse sonsuz imkânlardan faydalanın.

Uyumluluk

Oticon Opn ve Oticon ON uygulamaları iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, 9.7-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. nesil), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. ve 6. nesiller) ile uyumludur. Cihazlarda iOS 9.3 veya üstü çalışıyor olmalıdır.

Uygulama ayrıca Apple Watch’ı da destekler. iPad'e Oticon ON uygulamasını indirirken, App Store'da iPhone uygulamalarını aratın. Oticon ON uygulaması, Android™ 6.0 Marshmallow veya daha yeni bir işletim sistemi ile çalışan cihazlar ile uyumludur.

Uyumluluk hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.oticon.global/connectivity adresini ziyaret edin veya App Store ve Google Play mağazalarında Oticon ON uygulamasının açıklamasını inceleyin.