Kendi bağlantılarınızı kendiniz oluşturun

İmkânlar dünyası

Oticon ON, yeni Oticon Opn işitme cihazlarınızın
İnternet’e bağlı diğer cihazlar ve hizmetler
ile etkileşimde bulunabilmesini sağlar

İşitme cihazlarınızı açtığınızda veya kapattığınızda evinizdeki ışıkları, alarmı veya akıllı termostatı tetikleyin Piliniz zayıfladığında, çamaşırlarınız yıkandığında veya kapıya birisi geldiğinde bunu işitme cihazınız size bildirsin. Oticon ON ile tercih tamamen sizin.

Oticon ON hakkında

Nesnelerin İnternet’ine
bağlanın


Oticon ON, nesnelerin İnternet’inin gücünü açığa çıkarıyor Açılımı “If This Then That” ve anlamı “Şöyle Olursa Böyle Yap” olan IFTTT,
sürekli büyüyen İnternet tabanlı bir hizmettir ve işitme cihazınızı
çok sayıda ürün ve çözüm ile entegre edebilmenizde yardımcı olur. Örneğin
ev aletleri, aydınlatma sistemleri, cep tele, e-posta, takvim ve çok daha fazlası.

Başlamak için ON uygulamasını indirin

  • iPhone, iPad®, iPod touch®, Apple Watch® ve Android tabanlı cihazlar için temin edilebilir. Oticon ON uygulaması, işitme cihazınız ile IFTTT hizmeti arasındaki bağlantıyı oluşturur.

  • Oticon ON hesabınızı oluşturmak için Oticon ON uygulamasını kullanın. Bu hesap, IFTTT hizmetlerine bağlanabilmenizi ve Oticon ONN uygulamasının tüm özelliklerinden faydalanabilmenizi sağlar.

  • IFTTT web sitesini ziyaret edin ve IFTTT dünyasının sunduğu sınırsız imkânları keşfedin. Hayal gücünüzü kullanın ve IFTTT’nin Oticon ON ile birlikte size sunduğu neredeyse sonsuz imkânlardan faydalanın.

Uyumluluk

Oticon Opn ve Oticon ON uygulamaları iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, 9.7-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. nesil), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. ve 6. nesiller) ile uyumludur. Cihazlarda iOS 9.3 veya üstü çalışıyor olmalıdır.

Uygulama ayrıca Apple Watch’ı da destekler. iPad'e Oticon ON uygulamasını indirirken, App Store'da iPhone uygulamalarını aratın. Oticon ON uygulaması, Android™ 6.0 Marshmallow veya daha yeni bir işletim sistemi ile çalışan cihazlar ile uyumludur.

Uyumluluk hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.oticon.global/connectivity adresini ziyaret edin veya App Store ve Google Play mağazalarında Oticon ON uygulamasının açıklamasını inceleyin.