HearingFitness, tıpkı bir kondisyon uygulaması gibi, işitme cihazını nasıl kullandığınızı gözlemler ve davranışlarınızı geliştirebilmenize yarayan bilgiler sağlar. Bu bilgiler, yaşam tarzı ve sağlık verilerini yerel ses çevresi analiziyle kombine eden büyük veri analitikleri temelinde oluşturulur.

HearingFitness teknolojisi, Oticon ON uygulamasına entegre edilmiştir.

* Oticon HearingFitnessTM sürekli geliştirilecektir. Güncel sürümü ve sunulan tüm özellikleri App Store veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

 • take-control-of-your-hearing-health

  İşitme duyunuzun kontrolünü kendi elinize alın

   

  Sağlık verileriniz artık parmaklarınızın ucunda ve kendi sağlığınızı geliştirmeniz mümkün.

 • İşitme duyumuzu koruyun, sağlığınızı koruyun

   

  Başka insanlarla iletişime geçtiğiniz zaman beyniniz önemli bir egzersiz yapar; işitme duyumuz ise sohbet etmenize, gülmenize ve sevmenize yardımcı olur.

 • İşitme kaybıyla ilişkili demansa karşı mücadele

   

  Orta yaşlarda işitme kaybının ideal düzeyde tedavisi bunama riskini, diğer eylemlere göre (sigarayı bırakma ve daha fazla egzersiz yapma dâhil) potansiyel olarak çok daha fazla azaltabilir.*

  * Livingston vd., 2017

İşitme potansiyelinizi gerçekleştirin

HearingFitness, çeşitli durumlarda mümkün olduğunca iyi duyabilmemiz için işitme cihazınızın kullanımını optimize etmenizde yardımcı olur.

HearingFitness, temel seviyenizi oluşturmak amacıyla işitme verilerinizi ölçer. Temel seviyenizi oluşturduktan sonra, işitmeniz ile ilgili olarak hedefler koymanız yönünde sizi teşvik eder, hedefleriniz doğrultusunda aldığınız yolu gözlemler ve biraz yardıma ihtiyacınız olduğunu düşündüğünde sizi hafifçe dürter.

Beyaz bülteni okuyun

 • Beyin için egzersiz

  Ses doğrudan beyni uyarır; sohbetler ve sosyal faaliyetler ise zihinsel becerilerinizi zinde tutar.

 • Dijital nesil için işitme çözümleri

  Veriye dayalı bir işitme çözümü olan HearingFitness, kondisyon izleme çözümleri gibi giyilebilir teknolojilerden alınan verileri kombine ederek, kişiye özel bilgiler sağlar.

 • 2018 CES Inovasyon Ödülü’nün sahibi

  CES, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların tüketici teknolojileri için buluştuğu uluslararası elektronik ve teknoloji fuarıdır.

all-in-a-simple-app

Hepsi basit bir uygulamada

HearingFitness teknolojisi, Oticon işitme cihazları için geliştirilen Oticon ON uygulamasına entegre edilmiştir. Bu teknoloji, gün boyunca işittiklerinizi rahatça görebilmenizi sağlar ve işitme hedeflerinize doğru nasıl ilerlediğinizi gösterir. Uygulama, anlık iletiler göndererek işitme cihazlarınızı daha iyi kullanmanızda yardımcı olur.

Oticon ON uygulamasını keşfedin

İşitme cihazınız ile uyumluluk hakkında bilgi edinin

Uyumluluğa genel bakış