Önce İnsan

Başlangıç noktamız insandır.

Önce İnsan, bir sözdür: Yaptığımız her şey, her zaman kendileri için yaptığımız insanlar ile başlar. Size sadece daha iyi duymanız konusunda yardımcı olmuyoruz. Daha iyi yaşamanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

Video'yu izle

Görüşlerimiz

Yaşlanmak artık köşesine çekilmek demek değil. İnsanlar artık yaşamdan hiç olmadığı kadar fazlasını bekliyor. Ve biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz.

Günümüzde yaşlanmakta olan nesil kendi iyilik ve sağlıklarına dikkat ediyor. Bu nesil öncekilerden daha iyi eğitimli ve bilgili. Etraflarındaki dünyaya bağlı kalmaya devam etmek istiyorlar. Çözümlerimizi şekillendirmek için bu işitme cihazı kullanıcılarından aldığımız görüşleri kullanıyoruz ve kullanıcıların istedikleri hayatı yaşamalarına destek vermek için işitme uzmanlarıyla birlikte çalışıyoruz.

Sözümüz

Önce İnsan, insanların birbirleri ile serbest ve doğal bir şekilde etkileşime girmelerini ve yaşama aktif olarak katılmalarını desteklemek ile ilgilidir.

Hayatınızın sizin hayatınız olduğunu biliyoruz. Ve koşullarınız, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz değişiyor. Bizim kaşılaştığımız zorluklar da: Sizinle birlikte değişiyor ve ihtiyacınız olan iletişim, etkileşim ve katılım çözümlerini size sağlamak da değişen zorluklarımızdan. Sözümüz bunu her şekilde destekliyor. Çözümlerden destek araçlarına, yaptığımız her şey insanlar hayatta aktif bir rol oynayabilsinler diye onları desteklemek için tasarlanmıştır.

Daha fazla okuTaahhüdümüzİnsan kavramı

Kullanıcıların ihtiyaçları ve karşılaştıkları zorluklar hakkındaki bilgiler yaptığımız her şey için bir dayanak. Kullanıcı testleri, görüşmeler ve araştırma... Yeniliklerimize güç veren yakıt işte bu.

Yenilik

Gerçek yenilik yalnızca bilim adamlarının, antropologların, işitme cihazı kullanıcılarının ve onların yakınlarının yani hepimizin birlikte teknolojilerimizin karşılayabileceği ihtiyaçları ve açığa vurduğumuz görüşleri bulmak için çalışmasıyla meydana gelir.

İnsanlara daha fazla imkân sunmak

Her türlü yaşam tarzını ve her yaş grubunu destekleyen çözümlere insan kavramımızı yöneltiyoruz. Yenilik çabalarım asla ürünün ne yapabileceği ile ilgili olmadı. Her zaman ürünün sizin için ne yapabileceği ile ilgili oldu.Haydi iletişim kuralım

Bu, sohbete katılmanı için bizim davetimiz.

Şirketimiz, bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için ortaya çıkan bir bağlılıkla hareket ediyor ve yenilikçi kültürümüz, değişen dünyanın ihtiyaçlarını karşılamaya ayarlı. İster bir işitme cihazı kullanıcısı olun isterse bir işitme uzmanı. İşitme kaybının tabulardan arındığı ve kolayca çözüldüğü bir dünyaya doğru olan ilerlememizi paylaştığımızdan sizi, bizi takip etmeye davet ediyoruz. Ancak, sizi daha fazlasını yapmaya da davet ediyoruz: İletişim kur, bağlan, katıl. Sohbetin ve çözümün bir parçası olun.

Bizimle iletişime geçin

  • Oticon ekibinin bir parçası olma

    Oticon'da çalışmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenin ve online ağımıza katılın.

  • En son basın bültenleri

    Oticon ile ilgili en son haberlere ve basın bültenlerine göz atın.

  • Ofislerimizden birinin yerini öğrenin

    Danimarka'daki genel merkezimizin yanı sıra dünyanın her yerinde ofislerimiz ve distribütörlerimiz var.