Oticon ON

 

Oticon ON App kullanımdan kalktı

Oticon ON artık kullanılmayacak ancak Oticon Companion App en güncel hali ile şimdi sizinle.

Oticon Companion App, iOS 17 ile uyumludur
Oticon Companion ile destek, kişiselleştirme, kontrol ve işitme uzmanı ile uzaktan görüşmeyi tek bir app ile yapabilirsiniz. Oticon Companiın App'ten en iyi şekilde faydalanabilmeniz için iyileştirmeler yapmaya devam ediyoruz.

En iyi performans için lütfen Oticon Companion App'i indirdikten sonra Oticon ON App'i silin.

   

Oticon Companion uygulamasını buradan indirin.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

   

Daha önce uygulama üzerinden yaptığınız ayarlar yeni uygulamaya aynen aktarılacaktır
Endişelenmenize gerek yok. Daha önceden yaptığınız ayarlamalar uygulama içinde değil işitme cihazınızda kayıtlı olduğu için uygulamayı güncellemek cihaz ayarlarınızı kaybetmenize neden olmaz.

Oticon Companion App hakkında daha fazla bilgi için websayfamızı ziyaret edebilirsiniz: https://www.oticon.com.tr/hearing-aid-users/support/apps/companion

 

İşitme cihazlarınızın Oticon Companion App ile çalışması için ürün yazılımı güncellemesine ihtiyacı olabilir
Oticon Companion app ile bağlanması için 6.0 sürümünden daha düşük ürün yazılımına sahip Oticon Opn işitme cihazlarının ürün yazılımı güncellemesiine ihtiyaç duyacaktır.

 

Uyarı: Bazı özellikler işitme cihazı modeline özeldir
Eğer uygulamanız içinde bazı özellikleri kullanamıyorsanız bunun sebebi, bu özelliklerin sadece belli işitme cihazı modellerinde ve güncel yazılım sürümlerinde kullanılabilir olmasıdır:

  • Ses ekolayzırı HearingFitness ve Ses Ayarlarını Hatırla özellikleri yanlızca Oticon Real işitme cihazlarında kullanılabilmektedir.
  •  
  • Ses ekolayzırını ve Ses Ayarlarını Hatırla özelliğini kullanabilmek için 1.1.0 yazılım güncellemesini yapmış olduğunuzdan emin olun. En son yazılım güncellemesi için işitme uzmanınızdan destek isteyiniz.