Çocuklar ve gençler için bağlantı

Classroom

EduMic - Öğrenmeyi kolaylaştırmak için tasarlandı

Gürültü, mesafe ve yankı, modern sınıf ortamında işitme kaybı olan çocuklar için zorluk yaratabilmektedir.

EduMic, işitme kaybı olan çocukları sınıf ortamında desteklemek için, Oticon’un yeni kablosuz uzak mikrofon sistemidir. EduMic olağanüstü bir ses kalitesi ve öğretmenin sesine kararlı ve net bir erişim sunar.

Broşürü okuyun

Öğretmenler için kullanımı kolay

EduMic, rahatça takılıp kolayca kullanılabilir. Öğretmenin yakasına kolayca takılır veya askı ipi kullanılarak boynun etrafına geçirilir. EduMic şık ve hafif bir tasarıma sahip olup, kararlı bir sinyal sunar ve her türlü işitme cihazına bağlanır.

EduMic ile, bilgisayardan, akıllı tahtadan veya tablet bilgisayardan sesi doğrudan çocuğun işitme cihazına aktarabilir. EduMic ayrıca var olan uzak sınıf mikrofon sistemleri ile birlikte de çalışır.

İşitme cihazlarını kablosuz kulaklık olarak kullanın

ConnectClip ile, iPhone®, Android™ veya başka bir akıllı telefon ile hands- free arama yapmak çok kolaydır.

ConnectClip arayanın sesini doğrudan işitme cihazlarına iletirken, dahili mikrofon da çocuğun söylediklerini net bir şekilde arayana iletir.

Uzak veya gürültülü ortamlarda sese erişim sağlayın

ConnectClip aynı zamanda bir uzak mikrofondur. Yakaya takılabilir ve sese doğrudan erişim sağlar. Otomobilde veya oyun parkındayken olduğu gibi, uzak veya gürültülü ortamlarda ekstra destek sağlar.

İşitme cihazları ile TV izleyin

TV sesini doğrudan işitme cihazlarına aktaran Oticon TV adaptörü 3.0 ile işitme cihazlarını kablosuz stereo kulaklıklara dönüştürün.

TV Adaptörünün menzili 15 metreye kadardır ve ürünle birlikte gönderilen kablolar kullanılarak neredeyse her türlü ses cihazına bağlanabilir.

Oticon ON Uygulaması

Oticon On Uygulaması, işitme cihazlarının doğrudan bir akıllı telefondan izlenmesini ve kontrol edilmesini mümkün kılar. Bu, pil durumunu kontrol edebilmeniz, işitme cihazlarının Bluetooth bağlantılarını kumanda edebilmeniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz anlamına gelir.

Oticon ON Uygulaması hakkında daha fazlasını öğrenin

Oticon Amigo sınıf sistemi

Oticon Amigo FM sistemi, öğretmen ile çocuk arasındaki mesafeyi kapatır ve sinyali doğrudan işitme cihazlarına ileterek sinyal-gürültü seviyesini önemli ölçüde iyileştirir.

Oticon Amigo FM hakkında daha fazlasını öğrenin

ConnectLine

2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahip bir işitme cihazınız yok mu?

ConnectLine çözümümüz hakkında daha fazlasını öğrenin