Oticon Opn™: iPhone işitme çözümleri için geliştirildi

Dünyanıza bağlanın

Oticon Opn doğrudan iPhone®unuza bağlanır ve telefonunuzu herkes gibi kullanabilmenizi sağlar. Telefonda konuşmak veya işitme cihazınıza doğrudan müzik akışı yapmak için, işitme cihazınızı stereo kulaklık olarak kullanın. Parmağınızla hafifçe basarak ses seviyesini ayarlayın ve program değiştirin

Televizyon ve müzik

İşitme cihazınızı kablosuz stereo kulaklığa dönüştürün ve en sevdiğiniz programların tadını istediğiniz ses seviyesinde çıkarın. TV adaptörü, beraberinde gelen kablolar ile neredeyse her ses cihazına bağlanabilir. Televizyondan gelen stereo ses, 15 metreye kadar mesafeden doğrudan işitme cihazınıza aktarılır.

Uzaktan Kumanda

Bir otomobil anahtarı ile yaklaşık aynı büyüklükte olan bu küçük cihaz, Oticon işitme cihazlarınızı kolayca kontrol edebilmenizi sağlar. Bu cihazla ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arası geçiş yapabilir veya işitme cihazınızı kapatabilirsiniz.

İmkânlar dünyası

Oticon Opn, IFTTT ağı (ifttt.com) üzerinden İnternet’e bağlanan dünyanın ilk işitme cihazıdır.

İşitme cihazınızı çalıştırdığınız zamanı ışıkların da otomatik olarak yanmasını ister misiniz? Kapınıza birisi geldiği zaman işitme cihazınız üzerinden bilgilendirilmek ister misiniz?

ITFF.com ağının bir parçası olan İnternet’e bağlı “akıllı” cihazlar ile etkileşimde bulunmak için Oticon ON uygulamasını kullanın.

Kendi bağlantılarınızı oluşturun

İş yerine vardığınızda işitme cihazının ayarlarını değiştirin

İşitme cihazının pili zayıfladığı zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın

Takvim bildirimleri alın

Kapıda birisi olduğu zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın

Evden çıkarken ışıkları kapatır

Uyku zamanı geldiğinde işitme cihazı üzerinden bildirim alın

Bir SMS aldığınız zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın

Telezivyon akışını otomatik olarak başlatın

Oticon ON Uygulaması

Oticon ON uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilir, programları değiştirebilir ve pil seviyesini kontrol edebilirsiniz. Uygulamada ayrıca kullanışlı bir “işitme cihazımı bul” özelliği ve kullanım talimatlarına bağlantılar da mevcut.

Oticon ON uygulamasını indirin.

Download Tinnitus Sound App for iPhone  

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad, iPod touch ve Apple Watch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in bir servis markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu, Google Inc.'in ticari markalarıdır.

Uyumluluk

Oticon Opn ve Oticon ON uygulaması iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, 9.7-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. nesil), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. ve 6. nesiller) ile uyumludur. Cihazlarda iOS 9.3 veya üstü çalışıyor olmalıdır. Uygulama ayrıca Apple Watch’ı da destekler. iPad'e Oticon ON uygulamasını indirirken, App Store'da iPhone uygulamalarını aratın. Oticon ON uygulaması, Android™ 6.0 Marshmallow veya daha yeni bir işletim sistemi ile çalışan cihazlar ile uyumludur.

 • BrainHearing

  Beyniniz, kullanacağınız işitme çözümünde en önemli rolü oynar. Neden mi?

 • Karşıdan yüklemeler ve destek

  İşitme cihazınızın bakımının ve temizliğinin nasıl yapıldığını, kablosuz aksesuarların nasıl ayarlandığını ve daha fazlasını öğrenin.

 • Bir işitme merkezi bulun

  Bir işitme uzmanı işitme duyunuzu test edebilir ve size uygun bir tedavi planı oluşturabilir.

 • Teknik özellikler

  Oticon Opn'nin teknik özelliklerini ve bu özelliklerin nasıl çalıştığını keşfedin.