Connect to your world
Oticon kablosuz bağlantı seçenekleri

Dünyanıza bağlanın

Oticon işitme cihazları ürün yelpazesi*, iPhone®, iPad® ve iPod touch® üretilmiştir. Telefon çağrıları, stereo müzik, video sesi ve sesli kitapları doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirerek, kulaklık gibi kullanabilirsiniz.

Oticon ON Uygulaması ile, sadece parmağınızla dokunarak ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arasında geçiş yapabilir ve işitme cihazlarınızda pil seviyesini kontrol edebilirsiniz.


Oticon ON Uygulaması hakkında daha fazla bilgi alın

*İşitme cihazı uyumluluğuna genel bakış

Televizyon ve müzik

İşitme cihazlarınızı, Oticon TV adaptörü ile kablosuz stereo kulaklıklara dönüştürün. TV Adaptörü ile:

 • Ses akışının doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirilmesiyle TV'yi net bir şekilde duyabilir veya müzik dinleyebilirsiniz

 • TV'yi başkalarının rahatça duyabildiği ses seviyesinde bırakarak, kendi duymak istediğinizi ses seviyesini seçebilirsiniz

 • İletilen ses seviyesini uzaktan kontrol etmek için Oticon ON Uygulamasını kullanabilirsiniz

TV adaptörünün menzili 15 metreye kadardır ve ürünle birlikte gönderilen kablolar kullanılarak neredeyse her türlü ses cihazına bağlanabilir.

Eller serbest telefon aramaları ve kablosuz ses

Oticon Opn işitme cihazları ConnectClip ile kullanıldığında telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için kablosuz kulaklığa dönüşür.

ConnectClip telefon görüşmelerinizi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarır ve nerede olursanız olun eller serbest olarak konuşabilmenizi sağlar. Neredeyse her cep telefonu ile çalışır. Ayrıca, Skype’ta görüntülü arama yapabilmeniz veya işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilmeniz için kablosuz olarak bilgisayarınıza veya tabletinize de bağlanabilmenizi sağlar.

ConnectClip, sabit hatlarda bir telefon adaptörü ile kullanılabilir. Telefon çaldığında tek yapmanız gereken, ConnectClip’e basmaktır. Aramayı yanıtlamak için ayağa kalmanıza bile gerek yok.

Uzaktan Kumanda

Bir otomobil anahtarı ile yaklaşık aynı büyüklükte olan bu küçük cihaz, Oticon işitme cihazlarınızı kolayca kontrol edebilmenizi sağlar. Bu cihazla ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arası geçiş yapabilir veya işitme cihazınızı kapatabilirsiniz.

İmkânlar dünyası

Oticon Opn, IFTTT ağı (ifttt.com) üzerinden İnternet’e bağlanan dünyanın ilk işitme cihazıdır.

İşitme cihazınızı çalıştırdığınız zamanı ışıkların da otomatik olarak yanmasını ister misiniz? Kapınıza birisi geldiği zaman işitme cihazınız üzerinden bilgilendirilmek ister misiniz?

ITFF.com ağının bir parçası olan İnternet’e bağlı “akıllı” cihazlar ile etkileşimde bulunmak için Oticon ON uygulamasını kullanın.

See how it works

Kendi bağlantılarınızı oluşturun

İş yerine vardığınızda işitme cihazının ayarlarını değiştirin

İşitme cihazının pili zayıfladığı zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın

Takvim bildirimleri alın

Kapıda birisi olduğu zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın

Evden çıkarken ışıkları kapatır

Uyku zamanı geldiğinde işitme cihazı üzerinden bildirim alın

Bir SMS aldığınız zaman işitme cihazı üzerinden bildirim alın

Telezivyon akışını otomatik olarak başlatın

ON App

Oticon ON Uygulaması

Oticon ON Uygulaması, ses seviyesini ve programı parmak ucunuzla ayarlayarak işitme cihazlarınızı kontrol etmenizi sağlar. Bu uygulama, neredeyse sınırsız bir bağlantı seçeneği sağlar ve çok sayıda heyecan verici işlevselliğe erişim sunar: HearingFitness™ özelliği size daha kapsamlı bir işitme kontrolü sunar ve IFTTT işlevselliği aracılığıyla kendi akıllı bağlantılarınızı kolayca oluşturabilmeniz mümkündür. Örneğin, işitme cihazlarınız bir metin mesajı aldığınızda ya da kapı çaldığında sizi bilgilendirebilir.

Oticon ON Uygulaması hakkında daha fazlası bilgi

Oticon ON Uygulamasını indirin.

Download Oticon ON app in iTunes Download Oticon ON app in Google Play

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

Uyumluluk

Oticon Opn ve Oticon ON uygulaması iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, 9.7-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. nesil), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. ve 6. nesiller) ile uyumludur. Cihazlarda iOS 9.3 veya üstü çalışıyor olmalıdır. Uygulama ayrıca Apple Watch’ı da destekler. iPad'e Oticon ON uygulamasını indirirken, App Store'da iPhone uygulamalarını aratın. Oticon ON uygulaması, Android™ 6.0 Marshmallow veya daha yeni bir işletim sistemi ile çalışan cihazlar ile uyumludur.

 • BrainHearing

  Beyniniz, kullanacağınız işitme çözümünde en önemli rolü oynar. Neden mi?

 • Karşıdan yüklemeler ve destek

  İşitme cihazınızın bakımının ve temizliğinin nasıl yapıldığını, kablosuz aksesuarların nasıl ayarlandığını ve daha fazlasını öğrenin.

 • Bir işitme merkezi bulun

  Bir işitme uzmanı işitme duyunuzu test edebilir ve size uygun bir tedavi planı oluşturabilir.

 • Teknik özellikler

  Oticon Opn'nin teknik özelliklerini ve bu özelliklerin nasıl çalıştığını keşfedin.