Connect to your world

İşitme cihazlarınız ile gündelik yaşamınız arasında bağlantı kurun

Oticon Bluetooth® işitme cihazlarını diğer birçok elektronik cihaza ve kablosuz aksesuara bağlayabilirsiniz. Böylece işitme cihazlarınızı yüksek kaliteli bir kulaklık olarak kullanabilirsiniz. Hands-free görüşmeler yapabilir ve TV sesi, stereo müzik, görüntülü arama, podcast, sesli kitaplar ve daha fazlasını kablosuz olarak aktarabilirsiniz.

En yeni Bluetooth işitme cihazlarımıza göz atın

İşitme cihazlarınız ile hands-free iletişim

Oticon Bluetooth işitme cihazlarını kablosuz kulaklık seti olarak kullanmak için, işitme cihazlarınızı kablosuz olarak telefonunuza veya cihazınıza bağlamanız yeterlidir. Böylece cep telefonu görüşmeleri ve görüntülü arama (FaceTime gibi) yapabilir veya alabilir ve çevrimiçi toplantılar yapabilirsiniz.

Aradığınız kişileri doğrudan işitme cihazlarınızda duyabilirsiniz. Kendi sesiniz ise işitme cihazlarınızdaki mikrofonlar tarafından yakalanır. Böylece görüşmeye katılan herkes sizi duyabilir.

Telefonunuzun uyumlu olup olmadığını kontrol edin

Cihazınızdan işitme cihazlarınıza ses aktarımı

Tüm Oticon Bluetooth işitme cihazları iPhone® için üretilmiş işitme cihazlarıdır. Bu, iPhone, iPad® ve iPod touch® cihazından doğrudan işitme cihazlarına ses aktarımı için yüksek kaliteli stereo kulaklık olarak kullanılabilecekleri anlamına gelir.

Görüşmelerinizi de iPhone ve iPad'den işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Uyumlu bir iPhone veya iPad'iniz ve uyumlu işitme cihazınız varsa, başka bir cihaz olmadan doğrudan hands-free iletişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Aksi halde ConnectClip, hands-free konuşma yapabilmenizi sağlayacaktır.

iPhone'unuzun uyumlu olup olmadığını kontrol edin

Audio Streaming for Hearing Aids (ASHA) özelliğini destekleyen bir Android akıllı telefonunuz ve uyumlu bir işitme cihazınız varsa, doğrudan telefonunuzdan işitme cihazlarınıza, telefon görüşmeleri dahil, ses aktarımı yapabilirsiniz. ConnectClip, hands-free konuşma yapabilmenizi sağlayacaktır. Android cihazınız ASHA'yı desteklemiyor veya başka işitme cihazlarınız varsa, işitme cihazlarınıza ses aktarımı için ConnectClip cihazınıza ihtiyacınız olacaktır.

Android telefonunuzun uyumlu olup olmadığını kontrol edin

Eller serbest telefon aramaları ve kablosuz ses

Oticon Opn işitme cihazları ConnectClip ile kullanıldığında telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için kablosuz kulaklığa dönüşür.

ConnectClip telefon görüşmelerinizi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarır ve nerede olursanız olun eller serbest olarak konuşabilmenizi sağlar. Neredeyse her cep telefonu ile çalışır. Ayrıca, Skype’ta görüntülü arama yapabilmeniz veya işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilmeniz için kablosuz olarak bilgisayarınıza veya tabletinize de bağlanabilmenizi sağlar.

ConnectClip, sabit hatlarda bir telefon adaptörü ile kullanılabilir. Telefon çaldığında tek yapmanız gereken, ConnectClip’e basmaktır. Aramayı yanıtlamak için ayağa kalmanıza bile gerek yok.

Televizyon ve müzik

İşitme cihazlarınızı, Oticon TV adaptörü ile kablosuz stereo kulaklıklara dönüştürün. TV Adaptörü ile:

  • Ses akışının doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirilmesiyle TV'yi net bir şekilde duyabilir veya müzik dinleyebilirsiniz

  • TV'yi başkalarının rahatça duyabildiği ses seviyesinde bırakarak, kendi duymak istediğinizi ses seviyesini seçebilirsiniz

  • İletilen ses seviyesini uzaktan kontrol etmek için Oticon ON Uygulamasını kullanabilirsiniz

TV adaptörünün menzili 15 metreye kadardır ve ürünle birlikte gönderilen kablolar kullanılarak neredeyse her türlü ses cihazına bağlanabilir.

Uzaktan Kumanda

Bir otomobil anahtarı ile yaklaşık aynı büyüklükte olan bu küçük cihaz, Oticon işitme cihazlarınızı kolayca kontrol edebilmenizi sağlar. Bu cihazla ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arası geçiş yapabilir veya işitme cihazınızı kapatabilirsiniz.

İşitme cihazı uygulamamız – Oticon ON  Mobil kontrol merkeziniz

İşitme cihazlarınızı, Oticon ON uygulamasını kullanarak akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arasında geçiş yapabilir, pil seviyesini kontrol edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz:

  • Oticon TV Adaptörü, ConnectClip ve EduMic gibi diğer cihazlardan sesi ayarlayın ve istenmeyen ortam sesini azaltın

  • Kişiselleştirilmiş dinleme deneyimi için, streaming equalizer ile işitme cihazlarınıza aktardığınız tüm sesleri hassas bir şekilde ayarlayın

  • iPhone'u, konuşan kişinin sesini işitme cihazlarınıza aktaran bir uzak mikrofon olarak kullanın

  • HearingFitness™ özelliği ile, işitme cihazlarınızı kullanım şeklinize ilişkin ekstra kontrol elde edin.

  • Nesnelerin İnterneti / IFTTT özelliğini kullanarak kendi akıllı bağlantılarınızı oluşturun

Ücretsiz Oticon ON uygulamasını indirin:

Download Oticon ON app in iTunes Download Oticon ON app in Google Play

Durun! Uygulamayı işitme cihazları olmadan deneyebilirsiniz

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

Bazı özelliklerin kullanılabilirliği, mobil cihazınızın veya işitme cihazınızın modeline bağlıdır.

İmkânlar dünyası

Oticon Opn, IFTTT ağı (ifttt.com) üzerinden İnternet’e bağlanan dünyanın ilk işitme cihazıdır.

İşitme cihazınızı çalıştırdığınız zamanı ışıkların da otomatik olarak yanmasını ister misiniz? Kapınıza birisi geldiği zaman işitme cihazınız üzerinden bilgilendirilmek ister misiniz?

ITFF.com ağının bir parçası olan İnternet’e bağlı “akıllı” cihazlar ile etkileşimde bulunmak için Oticon ON uygulamasını kullanın.

Nasıl çalışır

Kendi bağlantılarınızı oluşturun