Connect to your world
Kablosuz işitme cihazı aksesuarları

İşitme cihazlarınız ile gündelik yaşamınız arasında bağlantı kurun

Oticon Bluetooth® işitme cihazlarını diğer birçok elektrikli cihaza bağlayabilirsiniz.

Böylece işitme cihazlarınızı yüksek kaliteli bir kulaklık olarak kullanabilirsiniz. Telefon aramaları,
TV sesi, stereo müzik, görüntülü aramalar, podcast, sesli kitaplar ve çok daha fazlasını kablosuz olarak aktarabilirsiniz.

Ücretsiz işitme cihazı uygulamamız – Oticon ON – tek bir dokunuşla işitme cihazınızın ses seviyesini ayarlamanıza,
programlar arasında geçiş yapmanıza, pil seviyesini kontrol etmenize ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak sağlar.


Oticon ON uygulaması hakkında daha fazla bilgi alın

Akıllı telefonunuzdan işitme cihazlarınıza ses aktarımı

Tüm Oticon Bluetooth işitme cihazları iPhone® için üretilmiş işitme cihazlarıdır. Bu, iPhone, iPad® ve iPod touch® cihazından doğrudan işitme cihazlarına ses aktarımı için yüksek kaliteli stereo kulaklık olarak kullanılabilecekleri anlamına gelir.

Telefon görüşmelerinizi de bu cihazlardan işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz. ConnectClip, hands-free konuşma yapabilmenizi sağlayacaktır.

Telefonum uyumlu mu?

Audio Streaming for Hearing Aids (ASHA) ve Oticon More™ işitme cihazlarını destekleyen bir Android akıllı telefonunuz varsa, doğrudan telefonunuzdan işitme cihazlarınıza, telefon görüşmeleri dahil, ses aktarımı yapabilirsiniz. ConnectClip, hands-free konuşma yapabilmenizi sağlayacaktır.

Android cihazınız ASHA'yı desteklemiyor veya başka işitme cihazlarınız varsa, işitme cihazlarınıza ses aktarımı için ConnectClip cihazınıza ihtiyacınız olacaktır.

Telefonum uyumlu mu?

Eller serbest telefon aramaları ve kablosuz ses

Oticon Opn işitme cihazları ConnectClip ile kullanıldığında telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için kablosuz kulaklığa dönüşür.

ConnectClip telefon görüşmelerinizi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarır ve nerede olursanız olun eller serbest olarak konuşabilmenizi sağlar. Neredeyse her cep telefonu ile çalışır. Ayrıca, Skype’ta görüntülü arama yapabilmeniz veya işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilmeniz için kablosuz olarak bilgisayarınıza veya tabletinize de bağlanabilmenizi sağlar.

ConnectClip, sabit hatlarda bir telefon adaptörü ile kullanılabilir. Telefon çaldığında tek yapmanız gereken, ConnectClip’e basmaktır. Aramayı yanıtlamak için ayağa kalmanıza bile gerek yok.

Televizyon ve müzik

İşitme cihazlarınızı, Oticon TV adaptörü ile kablosuz stereo kulaklıklara dönüştürün. TV Adaptörü ile:

  • Ses akışının doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirilmesiyle TV'yi net bir şekilde duyabilir veya müzik dinleyebilirsiniz

  • TV'yi başkalarının rahatça duyabildiği ses seviyesinde bırakarak, kendi duymak istediğinizi ses seviyesini seçebilirsiniz

  • İletilen ses seviyesini uzaktan kontrol etmek için Oticon ON Uygulamasını kullanabilirsiniz

TV adaptörünün menzili 15 metreye kadardır ve ürünle birlikte gönderilen kablolar kullanılarak neredeyse her türlü ses cihazına bağlanabilir.

Uzaktan Kumanda

Bir otomobil anahtarı ile yaklaşık aynı büyüklükte olan bu küçük cihaz, Oticon işitme cihazlarınızı kolayca kontrol edebilmenizi sağlar. Bu cihazla ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arası geçiş yapabilir veya işitme cihazınızı kapatabilirsiniz.

İşitme cihazı uygulamamız – Oticon ON  Mobil kontrol merkeziniz

İşitme cihazlarınızı, Oticon ON uygulamasını kullanarak akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arasında geçiş yapabilir, pil seviyesini kontrol edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz:

  • Oticon TV Adaptörü, ConnectClip ve EduMic gibi diğer cihazlardan sesi ayarlayın ve istenmeyen ortam sesini azaltın

  • Kişiselleştirilmiş dinleme deneyimi için, streaming equalizer ile işitme cihazlarınıza aktardığınız tüm sesleri hassas bir şekilde ayarlayın

  • iPhone'u, konuşan kişinin sesini işitme cihazlarınıza aktaran bir uzak mikrofon olarak kullanın

  • HearingFitness™ özelliği ile, işitme cihazlarınızı kullanım şeklinize ilişkin ekstra kontrol elde edin.

  • Nesnelerin İnterneti / IFTTT özelliğini kullanarak kendi akıllı bağlantılarınızı oluşturun

Ücretsiz Oticon ON uygulamasını indirin:

Download Oticon ON app in iTunes Download Oticon ON app in Google Play

Durun! Uygulamayı işitme cihazları olmadan deneyebilirsiniz

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

İmkânlar dünyası

Oticon Opn, IFTTT ağı (ifttt.com) üzerinden İnternet’e bağlanan dünyanın ilk işitme cihazıdır.

İşitme cihazınızı çalıştırdığınız zamanı ışıkların da otomatik olarak yanmasını ister misiniz? Kapınıza birisi geldiği zaman işitme cihazınız üzerinden bilgilendirilmek ister misiniz?

ITFF.com ağının bir parçası olan İnternet’e bağlı “akıllı” cihazlar ile etkileşimde bulunmak için Oticon ON uygulamasını kullanın.

Nasıl çalışır

Kendi bağlantılarınızı oluşturun

Uyumluluk

Oticon Opn ve Oticon ON uygulaması iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, 9.7-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. nesil), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. ve 6. nesiller) ile uyumludur. Cihazlarda iOS 9.3 veya üstü çalışıyor olmalıdır. Uygulama ayrıca Apple Watch’ı da destekler. iPad'e Oticon ON uygulamasını indirirken, App Store'da iPhone uygulamalarını aratın. Oticon ON uygulaması, Android™ 6.0 Marshmallow veya daha yeni bir işletim sistemi ile çalışan cihazlar ile uyumludur.