Güçlü bir uygulama.
Çok sayıda fayda.

Oticon Companion uygulamasını akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden şimdi indirin

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

Oticon Companion uygulamasını şimdi indirin

Her şartta gücünüze güç katın

Telefonunuzdaki veya Apple Watch'unuzdaki kullanımı kolay tek bir uygulamadan, işitme cihazınızı gizli bir şekilde kontrol etme, kişiselleştirme ve bakımını yapma imkanıyla işitme cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

false
false

Daha fazla destek – daha fazla özgürlük

Yanınızda Oticon Companion varken, işitme deneyiminizi iyileştirmek ve optimize etmek için kendinizi daha güçlü hissedin.

İşitme cihazlarınızı gizli bir şekilde kontrol edin

Ses seviyesini ayarlamak, programları değiştirmek, aksesuarlara bağlanmak ve daha fazlasını yapmak için kaydırmanız veya telefonunuza dokunmanız yeterli – işitme cihazlarınıza dokunmadan kolay ve gizli bir şekilde. Ve daha da fazla gizlilik için üst düzey bir Apple Watch deneyimi yaşayın.

Deneyiminizi kişiselleştirin

Evde, konserde veya dışarıda yemek yerken, farklı dinleme ortamlarında tam olarak tercih ettiğiniz ses deneyimini size sunan özel programlarla güne devam edebilirsiniz. Mikrofon sesi gibi tercihlerinizi kolayca hassas bir şekilde ayarladığınızda, uygulama bunları bir dahaki sefere hatırlayacaktır.

Sevdiğiniz şeylere bağlanın

Telefonunuzdan doğrudan işitme cihazlarınıza ses aktarımı her şeyi kolaylaştırır. Daha net ve hands-free telefon görüşmelerinin tadını çıkarın. Arkadaşlarınız ve ailenizle görüntülü sohbet edin. Diğer uygulamalardan müzik ve ses akışı yapın. Ve favori cihazlarınıza bağlanın.

İşitme sağlığınızı destekleyin

İşitme cihazınıza olan güveninizi artırın ve işitme uzmanınızın İşitme deneyiminizi optimize etmesine yardımcı olun. HearingFitness™ özelliği, işitme cihazınızı günde kaç saat kullandığınız gibi, sizin ve işitme uzmanınızın en iyi deneyimi elde etmenize yardımcı olmak için kullanabileceği hedefler belirlemenize yardımcı olur.

Kolayca uygulama içi yardım alın

İhtiyacınız olduğunda destek için doğrudan uygulamanızın içinde adım adım talimatlar alırsınız. Haberler, bildirimler ve otomatik güncellemeler, her şeyin sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Hatta pillerinizin ne kadar kaldığını görebilir ve kaybolması durumunda işitme cihazlarınızı bulabilirsiniz.

İşitme Uzmanınıza dilediğiniz yerden erişin

İşitme cihazlarınızın ayarlanmasına veya başka konularda yardıma mı ihtiyacınız var? RemoteCare özelliği, takip randevuları ve uzaktan hassas ayar İçin sizi işitme uzmanınıza bağlar. Hem de evinizin rahatlığında veya günlük hayatınızda dilediğiniz her yerde.

ÜCRETSİZ uygulamayı şimdi edinin

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

App Store, Apple Inc.'in hizmet markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır.

Uygulamanın nasıl kullanıldığını öğrenin

Başlamak için yardıma veya belirli özelliklerle ilgili eğitime mi ihtiyacınız var?

Oticon Companion destek sayfasını ziyaret edin